w ,

Targi TSW – FOTO! Padł rekord odwiedzających!

W dniu 17 stycznia w Kielcach, odbyło się oficjalne otwarcie Targów TSW. Otwarcia dokonali:

  • Pan Adam Nowak,  Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • Pan Jacek Kłudka, Prezes Oficyny Wydawniczej Oikos, Dyrektor Targów TSW  (organizator TSW)
  • Pan dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce  

TSW to największa w Polsce impreza branżowa dla producentów owoców i warzyw dająca możliwość poznania innowacyjnych technologii i najświeższej wiedzy praktycznej z branży ogrodniczej. Istotną częścią TSW były konferencje branżowe, podczas których odbywały się wykłady polskich i zagranicznych specjalistów – zarówno naukowców, jak i praktyków.

W tym roku ponad 420 wystawców prezentowało się na powierzchni ponad 3 hektarów. Łącznie było 6 połączonych ze sobą hal. Padł też rekord wśród odwiedzających! Targi TSW odwiedziło niespełna 14 000 ludzi! Dla przypomnienia w roku ubiegłym podczas dwóch dni odwiedziło targi TSW ponad 12 000.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to nie tylko konferencje, wystawy, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to niesamowite wydarzenie. Nasze wybory produktów często są kierowane zaufaniem do danej firmy, produktu, dlatego też w tym roku postanowiłam, że zdjęcia zamieszczone w fotorelacji będą wyjątkowe, gdyż będą je tworzyć przede wszystkim ludzie. Niżej zamieszczam dla Państwa, krótką foto-relacje. Zapraszamy do oglądania:

UDOSTĘPNIJ

Cena gruszki – styczeń 2024

Spotkanie branży sadowniczej i warzywniczej w Kielcach