w , ,

Sektory elektryczne Campagnola w promocji -20%! Zyskaj nawet 680 złotych rabatu!

Lato nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nim czas na pielęgnację ogrodu. Aby ułatwić Państwu to zadanie, sklep Agrobard przygotował wyjątkową promocję na sekatory elektryczne Campagnola!

Kupując dwa sekatory elektryczne Campagnola, zyskujecie, aż 20% rabatu na drugi tańszy lub taki sam sekator!

Dla przykładu, kupując dwa sekatory elektryczne Campagnola Stark 90 (jeden sekator kosztuje 3400 złotych), przy rabacie 20% zapłacimy o 680 złotych mniej!

Dlaczego warto wybrać sekatory Campagnola?

  • Wydajne i precyzyjne cięcie: Sekatory Campagnola są wyposażone w mocne silniki i ostre ostrza, które zapewniają precyzyjne i wydajne cięcie gałęzi, kwiatów i owoców.
  • Lekkie i ergonomiczne: Sekatory Campagnola są lekkie i ergonomicznie zaprojektowane, co zapewnia komfortową pracę nawet przez dłuższy czas.
  • Bezpieczne i łatwe w użyciu: Sekatory Campagnola są wyposażone w zabezpieczenia przed przypadkowym uruchomieniem oraz wygodne uchwyty, które ułatwiają ich użytkowanie.

Promocja trwa od 1 czerwca do 31 lipca. Nie czekajcie, skorzystajcie z tej okazji i przygotujcie swój ogród na lato z sekatorami Campagnola w promocyjnej cenie!

Szczegóły promocji:

  • Rabat -20% dotyczy drugiego tańszego lub takiego samego sekatora.
  • Promocja łączy się z innymi rabatami i promocjami. Aktualnie trwająca promocja na trzecią baterię do Stark 90 łączy się z promocją -20% na drugi sekator. 

Odwiedź sklep Agrobard już dziś i wybierz sekatory Campagnola, które ułatwią pielęgnację ogrodu i sprawią, że będzie on wyglądał pięknie przez cały sezon.

Promocja obowiązuje w sklepie stacjonarnym Agrobard oraz w sklepie internetowym.

UDOSTĘPNIJ

Rolnicy złożyli już 830 tys. wniosków o dopłaty!

Aktualna sytuacja w sadzie na początku czerwca. Owocówka jabłkóweczka oraz dokarmianie wapniem.