w , ,

Sekator elektryczny Bosch Pro Pruner z ogrzewaną kurtką dla sadowników

Jabłka w komorach czekają na sprzedaż, ale sadownicy mimo to mają pełne ręce pracy. Zima to czas kiedy rozpoczyna się cięcie w sadach. Warto więc teraz przygotować się do sezonu w odpowiedni osprzęt oraz ubiór. Sekator elektryczny to najczęściej kupowane narzędzie do pracy sadowników.

Firma Bosch trzy lata temu wprowadziła na rynek Polski urządzenie dedykowane dla profesjonalistów – Elektryczny sekator akumulatorowy Pro Pruner. Sekator zyskał duże uznanie wśród sadowników, o czym świadczy liczba sprzedanych sztuk do gospodarstw sadowniczych.

Ekstremalne warunki pogodowe często towarzyszą sadownikom podczas pracy, dlatego mamy idealną propozycje dla osób szukających odzieży wierzchniej, która poradzi sobie w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.

Kurtka ogrzewana BOSCH jest z lekkiego, elastycznego materiału ze strategicznie rozmieszczonymi elementami grzewczymi i długości zapewniającej pełne pokrycie tułowia. Wkłady karbonowe o dużej powierzchni znajdujące się w obszarze klatki piersiowej oraz pomiędzy łopatkami zapewniają do 6 godzin ogrzewania (przy użyciu akumulatora 12V 2,0 Ah).

Trzy stopnie ogrzewania pozwalają na regulację ciepła w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika:

  • kolor niebieski: poziom 1
  • kolor zielony: poziom 2
  • kolor czerwony: poziom 3

Materiał SOFTSHELL cechujący się wiatro- i wodoszczelnością zapewnia ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi a zoptymalizowany krój gwarantuje maksymalną swobodę ruchu.

Adapter USB do podłączenia akumulatora 12V firmy BOSCH w wyposażeniu, adapter oprócz zasilania grzałek grzewczych może być wykorzystany do ładowania urządzeń akumulatorowych, np. telefonu komórkowego, tabletu, itp.

Więcej o sekatorze Bosch Pro Pruner oraz Kurtce ogrzewanej akumulatorem w filmie niżej oraz w dalszej części artykułu:

Oferta specjalna tylko dla czytelników portalu „Kobieta w sadzie”!

Przy zakupie sekatora Bosch Pro Pruner z Kurtką ogrzewaną na stronie www.mistama.com, po wpisaniu w koszyku kodu: KWS, otrzymują Państwo dodatkowe rabaty! [ kliknij tu lub w grafikę niżej i zamów ]

Sekator elektryczny Bosch Pro Pruner to najlepsza wydajność cięcia w swojej klasie:

– najnowszej generacji bezszczotkowy silnik sprawia, że sekator przeznaczony jest do efektywnego cięcia pod dużym obciążeniem, a przy tym jest bardzo trwały i  niezawodny.

Największa ilość cięć na jednym ładowaniu:

– 4500 cięć/ładowanie, nie musisz się martwić o stan akumulatora.

Wskaźnik poziomu naładowania pozwala na bieżąco kontrolować jego poziom podczas pracy.

Mniejsza waga:

– równa wadze 3 zwykłych jabłek, pozwalająca pracować przez cały dzień.

Niezwykła wytrzymałość:

Trwała obudowa silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na twarde podłoże.

Czytaj również:

Czy, warto kupić sekator Bosch Pro Pruner? Recenzja sadownika po roku użytkowania.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bardzo wysokie stawki podatku rolnego

Jak poprawnie zadołować / przechować drzewka odebrane ze szkółki?