w

Sąsiad kradł paliwo z ciągników

Piscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży oleju napędowego z ciągników rolniczych stojących na prywatnej posesji. Sprawca pod osłoną nocy dokonał dwóch takich kradzieży. Jednej nocy ukradł 90 litrów oleju napędowego, a za kilka dni wrócił i ukradł kolejne 130 litrów o łącznej wartości ponad 1600 zł. Sprawcą okazał się sąsiad pokrzywdzonego. Zatrzymany 22-latek usłyszał dwa zarzuty kradzieży. Grozi mu za to kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z piskiej komendy pracowali nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy dwóch kradzieży paliwa z ciągników rolniczych stojących na prywatnej posesji. Do zdarzeń tych doszło nocą w odstępie kilku dni w jednej z miejscowości na terenie piskiej gminy. Łącznie sprawca ukradł 220 litrów oleju napędowego o wartości ponad 1600 zł.

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie tych kradzieży. To 22-latek będący sąsiadem pokrzywdzonego. To właśnie on najpierw ukradł 90 litrów oleju napędowego z dwóch ciągników rolniczych należących do sąsiada. Po kilku dniach wrócił i ukradł kolejne 130 litrów paliwa

Zatrzymany 22-latek usłyszał dwa zarzuty popełnienia przestępstwa kradzieży. Grozi mu za to kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Przetwórnia wychodzi z inicjatywą współpracy z sadownikami. Będzie wspracie w zakładaniu sadów sokowych !

Sadownicy otrzymują za jabłka ceny sprzed 20 lat …