w

Sadownik z gminy Belsk Duży w programie „Rolnik szuka żony”

„Rolnik szuka żony”. Tomasz W. z gminy Belsk Duży opowiada o sobie. O jakiej kobiecie marzy? – czytamy na echodnia.eu

Tomasz W., 33-letni mieszkaniec gminy Belsk Duży jest uczestnikiem dziewiątego sezonu popularnego telewizyjnego programu „Rolnik szuka żony”. Na antenie opowiedział, jakiej kobiety poszukuje.
Tomasz W. To 33-letni sadownik, jak udało nam się dowiedzieć, mieszkający na co dzień i pracujący w gminie Belsk Duży. W niedzielę wielkanocną TVP pokazała odcinek zerowy dziewiątej edycji, w którym zaprezentowali się nowi uczestnicy programu. Tomasz uprawia wiśnie, czereśnie oraz jabłonie – czytamy na echodnia.eu

Z gospodarstwem związany jest od dzieciństwa. Pracy w sadownictwie nie brakuje, zaś każdą wolną chwilę Tomasz poświęca na sport. Od kilku lat dużo biega, ponadto lubi piłkę nożną, siatkówkę czy skoki narciarskie. Ceni sobie aktywny tryb życia z towarzyszy mu prosta maksyma – „sport to zdrowie”. O jego udziale w programie pisaliśmy już tutaj „Rolnik szuka żony”. Tomasz W. z gminy Belsk Duży w popularnym programie telewizyjnym. Kim jest? Zobacz wideo

Nie ma jakiegoś konkretnego typu kobiecej urody. Jak zaznacza, chciałby jedynie, żeby była niższego wzrostu (Tomasz mierzy 185 centymetrów) oraz szczupłej budowy ciała i miała 23-33 lata. – Wolałbym, aby listy pisały do mnie kobiety z tak zwaną czystą kartą, ponieważ sam jestem osobą wierzącą, nie posiadam dzieci i chciałbym własną rodzinę tworzyć od podstaw – mówi sadownik z gminy Belsk Duży. Ślub kościelny i w przyszłości dzieci – to jego życiowy priorytet.

Kobiety, które chciałyby poznać Tomasza bliżej właśnie za pośrednictwem programu, mogą skorzystać najpierw ze specjalnego formularza, który znajduje się na stronie internetowej programu. Szczegóły tutaj ROLNIK SZUKA ŻONY – DZIEWIĄTY SEZON List należy wysłać najpóźniej do 17 maja na podany tam adres pocztowy. Emisja nowej edycji programu zacznie się jesienią bieżącego roku.

źródło: echodnia.eu

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Sadownik jechał ciągnikiem na pole mając blisko promil alkoholu w organizmie

Brakuje pracowników sezonowych. Sadownicy apelują o ułatwienia w zatrudnieniu obywateli