w ,

Sadownik stworzył dla sadowników platformę do sadu

W sadach trwają prace związane z cięciem ogrodów. Przy tego typu czynnościach bardzo przydatna okazuje się platforma sadownicza, która oczywiście sprawdzi się nie tylko zimą, ale także podczas prac w okresie letnim. Czy istnieje jednak taka platforma, która w pełni zadowoli każdego jej użytkownika? Okazuje się, że tak!

Potrzeba matką wynalazku – przekonał się o tym Przemysław Stefaniuk, właściciel firmy Storg, który jako młody sadownik potrzebował odpowiedniej platformy sadowniczej, jednak żadna z obecnych na rynku nie spełniała w pełni jego oczekiwań. W związku z tym postanowił stworzyć własną platformę – dostosowaną do swoich potrzeb. Warto podkreślić, że właściciel ma doświadczenie związane z pracą w sadzie, ponieważ pochodzi z rodziny zajmującej się gospodarstwem. Właśnie dlatego wiedział, jak taka platforma powinna wyglądać i funkcjonować. 

Bezpieczeństwo, komfort pracy, funkcjonalność, dostosowanie do nowoczesnych sadów, wysoka jakość elementów konstrukcyjnych, wygoda, praktyczność rozwiązań, kompatybilność z wieloma ciągnikami, łatwość zawracania na mniejszych powierzchniach oraz wykorzystanie części dostępnych na rynku – to elementy, na które postawiła firma Storg w konstruowaniu swojej platformy sadowniczej.

Jeśli chodzi o dane techniczne, to wśród nich warto wskazać, że wysokość opuszczonej platformy wynosi: 98 cm, a podniesionej: 220 cm. Szerokość osi to 160 cm, natomiast szerokość minimalna podestów – 160 cm (przy wysuniętych podestach: 260 cm). Platforma ponadto posiada dwie osie skrętne. Istnieje także możliwość wyboru wersji na 3 lub 4 skrzyniopalety wkładane od boku. Kupujący otrzymuje również 24 miesięczną gwarancję.

Na tym jednak firma Storg nie poprzestaje. Już teraz intensywnie pracuje nad stworzeniem platformy mającej pochyły w dwóch płaszczyznach – by sprostać oczekiwaniom sadowników, których ziemie są położone na terenach górzystych – oraz nad platformą samojezdną!

XK

UDOSTĘPNIJ

Wyprodukuj, sprzedaj i… nie otrzymaj należnej zapłaty 

Obawy protestujących są słuszne