w

Producenci truskawek zapraszają do Warki na samozbiory! Zbierz w sobotę najsłodsze truskawki!

Producenci truskawek z okolic Warki, Piotr Stykowski wraz z żoną Agnieszką Stykowską zapraszają 19 czerwca na “samozbiory”. Na zbiór truskawki można przyjechać juz od godziny 9:00, akcja będzie trwać do 17:00. Koszt zebranego jednego kilograma truskawek to tylko 5 złotych. 

Na czym dokładnie polega samozbieranie? Wystarczy przyjechać na miejsce, wziąć ze sobą wiaderka lub łubianki i napełnić je zrywanymi z krzaków truskawkami. To, co zbierzemy, możemy kupić u gospodarzy w znacznie niższej cenie niż na rynku.

Pan Piotr prosi o  zachowanie ochrony osobistej: Proszę, aby zabrać ze sobą rękawiczki, maseczki nie są konieczne, środek do dezynfekcji rąk zapewniam.

To dobry moment na zbiór, ponieważ truskawki dopiero zaczynają się pokazywać i są najsłodsze 

– informuje Agnieszka i Piotr Stykowscy.

W tamtym roku akcja samozbiorów zaskoczyła samych organizatorów! W czerwcu 2020 roku na polu Państwa Stykowskich pojawiło się ponad sto osób!

W  tamtym roku naszą plantację odwiedzili  głównie Warszawiacy, ale pojawiło się również wielu obcokrajowców. Cieszymy się, że tyle ludzi jest chętnych do przyjazdu i zebrania dla siebie i rodziny truskawek 

– informuje organizator akcji Piotr Stykowski z okolic Warki.

Zbiór truskawki odbędzie się w Michałowie Dolnym koło Warki. Kontakt do Pani Agnieszki Stykowskiej w sprawie zbiorów truskawek: 665588495

UDOSTĘPNIJ

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Co za bzdury piszecie! Niech autor zaciągnie rzetelnych informacji. Cena na skupię wynosi 2.2 zł za kilogram owocu, jaki sens jest płacić pracownikowi 3-4 zł za kilogram. Średnia placa krajowa to 2800 zł brutto? W jakim kraju? Bzdura, bzdura pogania

  2. W jakim kurwa Michalczewie Dolnym?! Nawet o poprawne podanie lokalizacji redagującemu nie chce sie zadbać. Już zamieszanie a jeszcze się wydarzenie nie rozpoczęło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lidl wprowadza promocję -50% na wszystkie polskie jabłka.

3-4 złote za zbiór kilograma truskawek – podaje portal businessinsider.com.pl