w ,

Relacja z pokazów maszyn i ciągników Lovol dla sadowników w miejscowości Koszajec

W niedzielę 1 października w miejscowości Koszajec w gminie Rybno po raz kolejny zorganizowano pokazy sprzętu rolniczego i sadowniczego. Impreza tak jak w latach ubiegłych przyciągnęła wielu zainteresowanych rolników i sadowników nie tylko z powiatu sochaczewskiego.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję przyjrzeć się pracy ciągników Lovol, ładowarek, maszyn rolniczych, zielonkowych, sadowniczych, leśnych, inwentarskich, komunalnych, ogrodniczych oraz środków rolniczych i techniczno-serwisowych. Wydarzenie przyciągneło osoby związane z branżą rolniczą z całego regionu. Przez teren pokazowy przewinęło się w niedzielę kilkaset osób.

Zaprezentowano między innymi: Kombajn do zbioru jabłek przemysłowych Felix/Z, Ładowarkę Schmidt, opryskiwacz Bury, ciągnik rolniczy Lovol M504 [kliknij] w pracy z kosiarką bijakową firmy Talex, Lovol M754 w pracy z pługiem 3-skibowym firmy Zabiel oraz najnowsze odkrycie w kwestii ciągników rolniczych, czyli Lovol M1104 Premium [kliknij] w pracy z broną talerzową Zabiel i pługiem 5-skibowym.

Podczas pokazów nasza kamera uchwyciła kilka ciekawych rozwiązań, o których w filmie niżej opowie Bartosz Pszczółkowski, właściciel firmy ELROL, wyłączny importer ciągników Lovol.

Masz jakieś pytania? Nie wiesz, jakie ciągniki lub maszyny dopasować do swoich potrzeb? Firma ELROL chętnie pomoże. Wystarczy, że się z nimi skontaktujesz.

Klaudia tel. 881 203 878

Damian tel. 881 203 222

Ciągnik sadowniczy LOVOL M504 do małych i średnich gospodarstw w rewelacyjnej cenie!

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komunikat sadowniczy: Aktywna gleba sposobem na właściwą degradację glifosatu! – Sylwia Gabrysz

Jabłkowe żniwa na finiszu. W sandomierskich sadach zbiory są gorsze niż przed rokiem.