w , ,

Ciągnik sadowniczy LOVOL M504 do małych i średnich gospodarstw w rewelacyjnej cenie!

Sadownicy poszukujący ciągników do małych i średnich gospodarstw powinni przyjrzeć się ciągnikowi sadowniczemu LOVOL M504 . Parametry oferowane w tym modelu i jego cena są rewelacyjne. 

Nie wątpliwie nowy wygląd ciągnika przyciąga a to dzięki pracy włoskiego studia projektowego firmy LOVOL. Kabina panoramiczna, 4-słupkowa z klimatyzacją. Konstrukcja ciągnika jest mocna i wytrzymała, a do tego funkcjonalna. Traktor sprawdzi się świetnie w pracach w sadzie, ogrodzie i na potrzeby służb komunalnych.

Lovol M504 o mocy 50 koni w wersji sadowniczej. Posiada skrzynie biegów 12/12 z rewersem mechanicznym oraz silnikiem o pojemności 1,8 litra. Wałek WOM o dwóch prędkościach 540/1000 obrotów uruchamiany elektrohydraulicznie z niezależnym sprzęgłem WOM, co jest szczególnie pomocne podczas oprysków. [Kliknij i zobacz dane techniczne]

Więcej informacji na temat ciągnika sadowniczego LOVOL M504, opowie Bartosz Pszczółkowski z firmy ELROL, wyłączny importer ciągników LOVOL:

W związku z uruchomieniem dotacji unijnych firma ELROL uruchomiła specjalną promocję na ciągniki sadownicze LOVOL M 504, gdzie prezentowany model na filmie możecie nabyć już za 99 900 złotych netto !

Masz jakieś pytania? Nie wiesz, jakie ciągniki lub maszyny dopasować do swoich potrzeb? Firma ELROL chętnie pomoże. Wystarczy, że się z nimi skontaktujesz.

Klaudia tel. 881 203 878

Damian tel. 881 203 222

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ceny jabłek deserowych w hurcie – 11 września 2023r.

Czy akcyza na cydr zostanie zlikwidowana? Na to liczą sadownicy.