w ,

Opryskiwacz FEDE – dlaczego warto go wybrać? [VIDEO]

Podczas targów TSW 2022 spotkaliśmy się z Krzysztofem i Piotrem – ekspertami w kwestii nowoczesnych opryskiwaczy FEDE. Zapytaliśmy ekspertów, dlaczego warto wybrać opryskiwacz FEDE.

Wyzwaniem w rolnictwie jest na pewno praca ludzka, jak sami wiecie rąk do pracy mamy coraz mniej. Dlatego marka FEDE stawia na rozwój robotyki. W Polsce wprowadziliśmy dwie automatyczne maszyny. Jedną z nich jest opryskiwacz FEDE, który sam dobiera ilość środka i odpowiednio wykonuje zabieg. Kamery, które są w opryskiwaczu zamontowane, dobierają ilość środka według zeskanowanej części zielonej korony. Jeśli mówimy o FEDE, to chciałbym, aby Państwo kojarzyli markę FEDE jako opryskiwacze na wysokim poziomie rozwoju technologii – informuje w video-relacji Krzysztof z Promodis.

W video następnie, Piotr z firmy Agrobard przybliży Państwu dane techniczne opryskiwacza FEDE:

Opryskiwacze sadownicze FEDE przeznaczone są dla nowoczesnych gospodarstw sadowniczych, ceniących sobie wysoką precyzję wykonywanych zabiegów.

W oddziałach firmy Agrobard w Zalesiu i Przytyku znajdą Państwo – szeroki wybór opryskiwaczy dostępnych w ciągłej sprzedaży. Doradcy pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do każdego sadu, czy upraw warzywniczych.

Sprzęt marki Fede to wysokiej klasy rozwiązania wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne – dzięki którym zdobywa wiele prestiżowych nagród na Targach sadowniczych i ogrodniczych w Polsce i za granicą.

Kontakt do przedstawicieli marki FEDE:

☎️ Łukasz 514 415 555
☎️ Piotr 508 095 407
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gdy nie wiadomo o co chodzi – chodzi o pieniądze – GLOBAL G.A.P

Białoruś wprowadziła maksymalne ceny na jabłka