w , ,

Odkażanie gleby Forigo – Mix Tiller Dry

Firma Agrobard 21 marca 2023r. zorganizowała pokazy, gdzie zaprezentowano nowe ciągniki i specjalistyczne maszyny. Podczas pokazów zaprezentowano maszynę Forigo – Mix Tiller Dry do odkażania gleby z ciągnikiem New Holland T3.80LP.

W wielu uprawach odkażanie gleby staje się już koniecznością nie tylko z uwagi na problemy z chorobami, ale również brak siły roboczej w postaci ludzi.

Optymalna prędkość robocza maszyny Forigo Mix Tiller Dry to około 1,5 km/godzinę. Zastosowana w tej maszynie technologia Stone buriers, pozwala na zakopywanie znajdujących się w glebie kamieni przy równoczesnej precyzyjnej aplikacji Basamidu na wymaganą głębokość. Jeśli jest taka potrzeba maszyna może być wyposażona w przystawkę firmującą zagon, rozkładającą przewody nawadniające oraz folię. Za aplikację Basamidu odpowiada elektroniczny aplikator z czujnikiem przepływu odmierzający właściwą porcję produktu niezależenie od prędkości poruszania się – informuje podczas pokazów Mirosław Ślusarczyk z firmy Agrobard.

Ile kosztuje maszyna Forigo Mix – Tiller Dry oraz jaki jest koszt zabiegu Basamidem, dowiedzą się Państwo z filmu niżej:

Podczas pokazów omówiono nowy ciągnik New Holland T3LP.  do sadów, szklarni i małych gospodarstw. W serii T3LP zastosowano najnowszą technologię i innowacyjne rozwiązania zapewniające doskonałe osiągi oraz najwyższą efektywność ciągnika niskoprofilowego. Seria T3LP obejmuje 3 modele o mocy od 55 do 75 KM i ma wyposażenie, które pozwala na wykonanie dowolnego zadania. Ciągniki te opracowano pod kątem uzyskania ergonomicznego i komfortowego środowiska pracy: wszystkie główne elementy sterujące umieszczono z boku fotela i na prawym błotniku, co sprawia, że T3LP to maszyna bardzo wygodna w obsłudze.

Więcej informacji uzyskacie u doradców Agrobard:

🔘Tomasz Marchewka
Kom. 500-117-336
🔘Mirosław Ślusarczyk
Kom. 504-213-182
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dotacje dla działkowców. Na co można przeznaczyć środki?

Ile kosztuje ubezpieczenie sadu od ryzyka wystąpienia szkód? Wywiad z agentem ubezpieczeniowym.