Szorowarki gwarancją czystych podłóg
Szorowarki podłogowe to urządzenie na miarę XXI wieku! Dzięki nim zadbanie o czystość różnego rodzaju powierzchni staje się szybkie, proste i wygodne. Istnieje wiele tego typu urządzeń. Czym zatem kierować się przy wyborze maszyny czyszczącej idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb? O czym warto wiedzieć i na co zwrócić szczególną uwagę przy jej zakupie? To pytania, które nie pozostaną bez odpowiedzi w naszym materiale. Aby porównać możliwości i osiągi różnych modeli zorganizowaliśmy nawet wyścig szorowarek!
Po pierwsze, wyróżniamy szorowarki samojezdne lub prowadzone i każda z nich jest przeznaczona do czyszczenia konkretnego rodzaju powierzchni. Nowa seria maszyn czyszczących, których producentem jest Noblelift, to prowadzone (model NB530) lub samojezdne (modele NR530) kompaktowe i wydajne maszyny czyszczące. Są one zasilane dwoma bateriami pozwalającymi na ciągłą pracę nawet do 4 godzin!
Kolejnym sprzętem, o którym warto wspomnieć, jest maszyna o większych rozmiarach i tym samym jeszcze większej wydajności, przeznaczona do czyszczenia dużych powierzchni z wąskimi przejazdami – Noblelift NR810! Do głównych jej zalet można zaliczyć kompaktowy rozmiar przy jednocześnie dużej szerokości roboczej, mały promień skrętu i dużą wydajność. W tym modelu czas pracy na w pełni naładowanej baterii wynosi od 4 do 5 godzin.
Aktualnie szorowarki do podłóg to urządzenia, po które sięga się nie tylko na lotniskach czy dużych przestrzeniach magazynowych, ale również w biurach, przestrzeniach komercyjnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Wszystko z uwagi na fakt, że są to maszyny nie tylko pozwalające skutecznie i szybko wyczyścić różnego rodzaju zabrudzenia na podłogach, ale również odznaczające się wydajnością, trwałością i łatwością obsługi.
Wśród różnych ich typów (począwszy od kompaktowego urządzenia do mniejszych i ciasnych pomieszczeń po maszynę przemysłową o większych osiągach i korytarzu roboczym) każdy znajdzie odpowiedni sprzęt dostosowany do swoich potrzeb, posiadanego budżetu czy własnych preferencji. Do każdego urządzenia można zastosować odpowiednie szczotki lub pady, w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni.
Więcej przydatnych informacji znajduje się w filmiku poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem:
XK