w

Najważniejsze alpejskie targi w pawilonach Fiera Bolzano

Najważniejsze alpejskie targi rolnicze w regionie powracają od czwartku 18 do niedzieli 21 listopada 2021 w pawilonach Fiera Bolzano.

„Jesteśmy tu dla Ciebie” – to hasło edycji 2021, stworzonej w celu podkreślenia głównej intencji i nie tylko, podkreślając tym samym znaczenie tego sektora gospodarczego dla całego terytorium.

A jaka przyszłość czeka branżę? Przez cztery dni trwania wydarzenia podejmowane będą próby odpowiedzi na to pytanie, łącząc ekspozycję najbardziej innowacyjnych produktów z stymulującym i aktualnym programem informacyjnym. Ponad 400 krajowych i międzynarodowych wystawców zaprezentuje najnowocześniejsze maszyny i najlepszy sprzęt dla rolnictwa, leśnictwa, hodowli bydła, sadownictwa, uprawy winorośli i produkcji mleka.

Wśród wystawców 20-25% pochodzi z pobliskiego Trentino, które od pierwszej edycji w 1971 roku sprowadza na Targi innowacyjne i ambitne firmy.

Pozostając w temacie przyszłości, konferencja „Agri Risk Future Day” zorganizowana przez Condifesa z Bolzano i Condifesa z Trento, we współpracy z Narodowym Stowarzyszeniem Asnacodi Italia, zaplanowana jest na piątek 19.10 od 15:00 do 18:00.

Rolnictwo się zmienia, a wraz z nim jego protagoniści: coraz bardziej kompetentni, wzajemnie powiązani i otwarci na innowacje, a także skoncentrowani na małych obwodach i km. Przyszli rolnicy poszukują sprzedaży bezpośredniej z rosnącym zainteresowaniem, podążając za trendem społecznym i ekonomicznym. Nie jest więc przypadkiem, że Agrialp 2021 poświęca tej sprawie cały dzień, piątek 19 listopada.

Rolnictwo 2021:
• 18-21 listopada | 08:30-18:00
• Bilet online z wyborem dnia wizyty | 8 euro

Wszystkie informacje: www.fieramesse.com/agrialp

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Według ostatniego raportu niemieckich analityków ceny jabłek są stabilne…

„Czternasta emerytura” dla emerytów i rencistów KRUS