w , ,

Najlżejszy i najszybszy sekator na rynku Campagnola Speedy – opinia sadownika

Cięcie zimowe w sadach trawa w najlepsze, ale sezon na zakup sekatora elektrycznego jest cały rok! Narzędzia do cięcia w sadzie przydają się nie tylko zimą, ale również latem podczas pielęgnacji drzew i krzewów.

Popularny sadownik Jakub, znany pod nazwą Golden Sad, w najnowszym filmie na YouTube testuje najlżejszy i najszybszy na rynku sekator elektryczny Campagnola Speedy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji i sprawdzenia, jak ten wydajny sekator może ułatwić pracę w Twoim sadzie:

Więcej informacji o sekatorze:

Sekator elektryczny Speedy. Grubość cięcia wynosi 25 mm. Sekator wyposażony jest w czujnik przecięcia palca, także bezpiecznie możemy ciąć bez obawy o zrobienie sobie krzywdy. Czas pracy na pojedynczej baterii około 2 godzin. Sekator wyposażony w dwie baterie i w ładowarkę, którą możemy ładować jednocześnie obydwie ta baterie. Czas ładowania baterii do półtorej godziny. Mały sekator Speedy ma bardzo szybki ruch ostrza. Jest to najszybszy z tych sekatorów. Dodatkowo  mamy ustawioną mniejszą średnicę cięcia w przypadku cięcia cieńszych gałęzi. Sekator najlżejszy z dostępnych na rynku modeli bo waga wynosi 860 g.

Wszystkie modele sekatorów Campagnola dostępne są w zakupie na raty. Kupić można bezpośrednio w Agrobard lub za pośrednictwem strony www.sekatorysadownicze.pl.

UDOSTĘPNIJ

Zatrzymanie czterech złodziei i odzyskanie dwóch ciągników

Cięcie zimowe w sadach: Większość sadowników jeszcze nie skończyła!