w

LIDL: Jabłka prosto od sadowników w skrzyni za 1,79 zł/kg?!

Już 28 września obchodzimy Dzień Jabłka. Z tej okazji Lidl przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę. We wszystkich sklepach siec pojawią się jabłka Szampion prosto od polskich sadowników, sprzedawane bezpośrednio z 300-kilogramowych skrzyń sadowniczych.

W kampanii promującej czytamy: Skrzynia pełna soczystych i aromatycznych jabłek Szampion zerwanych prosto z drzew, ze świeżych zbiorów polskich sadowników jest w cenie 1,79 zł/kg. Co ciekawe, owoce dostarczane są do sklepów bez uprzedniego sortowania, przez co mogą pojawić się w nich fragmenty gałęzi, a sam towar może być z niepełnym wybarwieniem lub o nieregularnym kształcie. Taka forma sprzedaży jabłek sprawia, że możemy otrzymać najświeższe owoce w niezwykle atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, dzięki temu, że towar nie jest wcześniej sortowany – każdy, nawet nieperfekcyjnie wyglądający owoc, będzie dostępny dla wszystkich klientów Lidla, a to doskonały sposób na walkę z marnowaniem żywności!

źródło: superbiz.se.pl

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

IPSAD prezentuje sadownikom ciekawe odmiany jabłoni

Polskę czeka obniżenie zużycia środków chemicznych i nawozów mineralnych… Ministrowie obradowali w Poznaniu podczas targów Polagra.