w , ,

Kombajnowy zbiór jabłek przemysłowych z drzew. Koszt usługi kombajnem?

W sadach ruszył kombajnowy zbiór jabłek przemysłowych. Wielu z gospodarzy w związku z rosnącymi kosztami zatrudnienia ludzi, przy jednoczesnym zmniejszeniu dostępności siły roboczej, decyduję się na zakup lub wynajem kombajnu do zbioru owoców (zbiór jabłek przemysłowych).

Kombajny, zbieracze, czy kopaczki – wszystkie nazwy wskazują na maszyny do zbioru jabłek przemysłowych, jednak znacznie się od siebie różnią. Większość z tych kombajnów jest montowana do ciągnika, jednak niewielka ilości modeli dostępnych na rynku oferuje zbiór jabłek przemysłowych prosto z drzewa. 

Jednym z nielicznych kombajnów do zbioru jabłek przemysłowych z drzew jest FELIX – Z od firmy Weremczuk, którego nabył niedawno Sebastian Tomaszewski, świadczący usługi zbioru owoców, takich jak: wiśnie, śliwki i jabłka.

Posiadam sad wiśniowy i decydując się na zakup FELIXA – Z wiedziałem, że kombajn będzie miał zastosowanie w kilku uprawach. Zależało mi, na tym, aby kombajn był uniwersalny, ponieważ świadczę usługi zbioru kombajnowego. W październiku zbieramy jabłka przemysłowe z drzew. Szybkość zbioru zależy od rozstawy sadu, ale przede wszystkim, od ilości towaru znajdującego się drzewach. Kombajn wyróżnia się na tle innych maszyn dostępnych na rynku – informuje Sebastian.

Koszt usługi zbioru jabłek przeznaczonych na przemysł można rozliczać w systemie godzinowym lub kilogramowym. Stawka godzinowa za zbiór wynosi od 500 złotych a stawkach kilogramowa od 8  do 15 groszy od zebranego kilograma. Więcej szczegółów dowiedzą się Państwo w filmie umieszczonym niżej.

W kwestii skorzystania z usługi zbioru jabłek kombajnem Felix Z, zapraszamy do kontaktu z Sebastianem Tomaszewskim pod numerem telefonu: 500 004 024.

Więcej szczegółów dotyczących kombajnu Felix – Z na stronie www.weremczukagro.com

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ceny za jabłka przemysłowe – 2 października 2023r.

Budowanie silnej polskiej gospodarki jest dla rządu bardzo ważne.