w , , , ,

HARVISTA plus opryskiwacz DOMINIAK – CZY WARTO? Sadownik o efektach w sadzie!

Komisja do Spraw Środków Ochrony Roślin Ministerstwa Rolnictwa w dniu 20 sierpnia 2020 r. uchwałą Nr 16/2020 pozytywnie zaopiniowała wniosek w sprawie wydania zezwolenia na wprowadzanie do obrotu środka ochrony roślin Harvista™ 1.3 SC z przeznaczeniem do stosowania w uprawie jabłoni w celu opóźnienia dojrzewania oraz utrzymania jakości owoców podczas zbiorów oraz ograniczania ich przedzbiorczego opadania w okresie od dnia 25 sierpnia 2020 r. do dnia 31 października 2020 r.
Harvista™ 1.3 SC to nowa formuła oparta na 1-metylocyklopropenie (1-MCP), którą firma AgroFresh opracowała, aby pomóc producentom kontrolować dojrzewanie owoców w sadzie, umożliwiając lepsze planowanie zbiorów, optymalizację jakości owoców i dostęp do siły roboczej.
Firma opryskiwaczy Dominiak potwierdziła przodującą pozycje na rynku, poprzez korzystanie i uczestniczenie w propagowaniu nowinek technologicznych. Dominiak wprowadził specjalistyczną przystawke do wykonywania zabiegów w sadzie produktem Harvista.
26 sierpnia zamówiłem przystawkę do opryskiwacza Dominiak, aby zastosować produkt Harvista, a już 2 września wykonywałem zabieg w sadzie. Jestem pod dużym wrażeniem zabiegu. Jabłka spokojnie dorastają na drzewie, nie opadają. Zwiększa i wyrównuje się nie tylko ich masa, wielkość, ale i również jędrność – informuje w video-relacji sadownik Jacek Wojciechowski z miejscowości Pyzdry.
Klienci zainteresowani przystawką do Harvisty w opryskiwaczach Dominiak, są obsługiwani w pierwszej kolejności kompleksowo. Klient dzwoni z zamówieniem i na drugi dzień ma już zamontowaną przystawkę do wykonania zabiegu. Jeśli są Państwo zainteresowani stosowaniem produktu Harvista, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – informuje właściciel firmy produkującej wysokiej jakości opryskiwacze Dominiak, Paweł Dominiak.
W video-relacji dowiecie się więcej o efektach zabiegu produktem Harvista z opryskiwaczem Dominiak:

*Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Prince na rynku hurtowym Bronisze?! Ceny jabłek w niedzielę.

Zbiory Red Moon®. Włosi zwiększają nasadzenia czerwonomiąższowych jabłek.