w , ,

Genialny produkt, który pomoże w zarządzaniu zbiorem oraz ułatwi rozliczenie pracowników w systemie akordowym i godzinowym.

Prowadzenie gospodarstwa wiąże się nie tylko z pracą fizyczną, ale również z papierologią. W trakcie sezonu przed właścicielami sadów stoi ogromne wyzwanie polegające na rzetelnym odnotowywaniu ilości zebranych plonów przez danego pracownika. Często odbywa się to przy pomocy zeszytu i długopisu. Firma Max Crop postanowiła stworzyć system komputerowy, którego celem jest unowocześnienie i usprawnienie pracy sadowników właśnie w tym zakresie.

Zamiast kartki i długopisu – skaner

Tworząc wspomniany produkt, jego pomysłodawcy chcieli, żeby prowadzenie zapisków dotyczących ilości owoców/warzyw zebranych przez pracowników zajmowało właścicielom gospodarstw jak najmniej czasu. Ponadto istotą programu jest szybkie i bezzwłoczne przeniesienie tych informacji na komputer.

W jaki sposób się to odbywa? 

Dzięki terminalowi kodów kreskowych lub telefonowi oraz dostępowi do internetu dane dotyczące: czasu pracy oraz zbiorów owoców/warzyw przenoszone będą na prywatne, komputerowe konto użytkownika. W taki sposób Max Crop automatycznie tworzy zestawienia i podsumowania (aktualne lub dotyczące wybranego okresu pracy). Ten intuicyjny program umożliwia więc zarządzanie gospodarstwem nawet na odległość. Ocena wydatków i przychodów z plantacji, a także rozliczenie pracowników stają się coraz łatwiejsze oraz mniej czasochłonne.

Dzięki aplikacji Max Crop sadownicy mogą na bieżąco monitorować swoje zbiory i analizować dane

Dla kogo jest przeznaczony?

System bez wątpienia można zastosować zarówno w małych, jak i dużych gospodarstwach zajmujących się uprawą dowolnych owoców i warzyw. Świetnie sprawdzi się u sadowników chcących wprowadzić w swoich gospodarstwach innowacyjne rozwiązania pozwalające na unowocześnienie pracy podczas rozliczeń.

Więcej informacji dotyczących programu oferowanego przez firmę Max Crop znajduje się w materiale poniżej. Zachęcamy do objerzenia filmiku!


XK

 

UDOSTĘPNIJ

Awaria Facebooka, Instagrama i Messengera! Globalne problemy z dostępem.

Protest rolników na S7: Ciągniki zablokowały pas w kierunku Warszawy