Protest rolników na S7: Ciągniki zablokowały pas w kierunku Warszawy

by kobieta

W środę około godziny 15:00 kolumna traktorów wjechała na drogę ekspresową S7 i zablokowała pas w kierunku Warszawy. Spowodowało to spore utrudnienia dla kierowców.

Przypomnijmy, że protest rolników rozpoczął się o godzinie 10:00 na placu targowym pod Grójcem. Zgromadziło się tam około 70 ciągników. Rolnicy sprzeciwiają się wprowadzaniu Zielonego Ładu, napływowi towarów z Ukrainy i zwracają uwagę na spadek opłacalności produkcji. Protest może potrwać nawet do godziny 10:00 w czwartek 7 marca.

Zostaw komentarz

Może Cię również zainteresować