w ,

Kto nie płaci za jabłka, a kto płaci?

foto: www.istockphoto.com

Temat należności za jabłka jest wciąż na czasie a tym bardziej, teraz gdy sadownicy zerwali lub zrywają jabłka. Wielu sadowników w ostatnich latach sprzedało jabłka do spółek z o.o. oraz grup producentów i nie odzyskało pieniędzy. Często sadowników do sprzedaży zachęcają lepsze ceny. Jeśli mówimy, o grupach to warto zaznaczyć, że one również nie chętnie się przyznają do faktu, że też sprzedały jabłka do spółek z o.o. i nie odzyskały pieniędzy! Wniosek jest jeden: Ludzie wstydzą się faktu, że zostali oszukani!

Wychodząc naprzeciw nieuczciwym kontrahentom, stworzyłam dwa lata temu grupę FB „Dłużnicy – sadownictwo, która początkowo miała wskazywać firmy, z którymi nie warto współpracować, jednak z czasem się okazało, że wielu sadowników, szuka odpowiedzi, z kim warto współpracować. Forum FB stało się również miejscem do polecania godnych zaufania firm.

Aktualnie sadownicy na grupie FB „Dłużnicy – sadownictwo informują o firmach, którym nie warto sprzedawać jabłka, ale i o tych i z którymi warto handlować.

Forum ma na celu pomoc sadownikom i wskazanie właściwego miejsca do handlu jabłkami [kliknij]

Dodatkowo mój portal podjął współpracę z kancelarią prawną Law Code„. Radca Prawny Norbert Glinicki w ramach współpracy świadczy bezpłatne konsultacje (telefoniczne) prawne w zakresie windykacji.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Instytucie Ogrodnictwa prowadzono ocenę produktów „eko”

Nie mamy kampanii marketingowej dla jabłek, a produkujemy ich najwięcej!