w , ,

Cięcie mechaniczne w sadzie | Listwa PRO-CNC . Wygraj listwę do cięcia swojego sadu – KONKURS !

Koszty cięcia ręcznego sadów przez ekipy z roku na rok są coraz wyższe. Wielu sadowników w związku z tym decyduje się na zakup maszyn do cięcia mechanicznego. Powodem jest  również dobre doświetlenie jabłek, wyhamowanie wzrostu drzew oraz lepsze zapąkowanie na kolejny rok. Zapotrzebowanie na takie maszyny z roku na rok rośnie.

Posiadamy maszyny do ciecia konturowego, z zamiennymi systemami tnącymi, tarcze, listwy, przystawki do przerzedzenia pąków, wiertnice ze świdrem, maszyny do mechanicznego usuwania chwastów wyposażone w rol-haki i gwiazdkę pielącą. Istotne jest to, że do urządzenia możemy zamiennie dołożyć freza dwugłowicowego, podkaszarkę żyłkową lub przystawkę do malowania drzewek. Maszyny regulujemy w wielu płaszczyznach za pomocą hydrauliki, co jest dużą zaletą dla sadowników posiadające zróżnicowane nasadzenia. Maszyny można stosować zarówno w sadach z wąskimi przejazdami 2,7 metra, jak i w szerokich nasadzeniach do 4 metrów – informuje Przemysław Otulak, konstruktor urządzeń.

Polski producent maszyn sadowniczych PRO CNC w związku z dynamicznym rozwojem firmy, otworzył właśnie nowy punkt sprzedaży w Zajeziorzu. Pan Mateusz właściciel autoryzowanego punktu PRO CNC informuje, że będzie obsługiwał rynek Sandomierszczyzny oraz Opola Lubelskiego.

Z okazji 5-lecia produkcji maszyny EASY CUT do cięcia konturowego, firma PRO CNC zorganizowała konkurs, w którym do wygrania jest listwa tnąca EASY CUT [ KLIKNIJ TU I PRZEJDŹ DO KONKURSU] !

Więcej na temat nowego punktu PRO CNC, konkursu oraz maszyny do cięcia mechanicznego EASY CUT w video-relacji:

Więcej na temat konkursu:

Więcej informacji na temat maszyn:

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

  1. A ja z taką propozycją dlatego tutaj bo nie Mam gdzie żeby na każdego psa dostawać zasiłek żeby zlikwidować schroniska kochane zwierzaczki żeby miały ciepły kąt i miłość oczywiście czipy koniecznie i opiekę weterynarza A nie zwierzaki bezdomne serce się kraje jak się widzi

Warunki w gospodarstwach rolnych są korzystne do rozwoju energii odnawialnej

Absurd w gminie Pniewy. Szkody oszacowane, ale według IMGW gradobicie nie wystąpiło ?