w

Zwolnili wszystkich pracowników. Zamiast koncentratu jabłkowego woda…

Nasza redakcja otrzymała informacje, że Firma T.B. Fruit kończy działalność w naszym kraju. Wszyscy pracownicy dostali jednego dnia natychmiastowe wypowiedzenia. Okazuje się bowiem, że sprawa może być międzynarodowym przestępstwem, a w grę wchodzi kilkadziesiąt milionów euro.

Z informacji jakie do nas dotarły, wynika, że doszło do malwersacji na koncentracie jabłkowym.

Pojawiły się plotki, że w magazynach przetwórni zamiast koncentratu znajduje się woda, a koncentrat, który miał być sprzedawany do jednego z krajów UE, nigdy tam nie dotarł.

Plotki się potwierdziły…

Firma T. B. Fruit jest oskarżona za malwersacje na koncentracie jabłkowym. Firma ze Szwajcarii zapłaciła 40 milionów złotych za koncentrat jabłkowy, którego nigdy nie otrzymała. Koncentrat został sprzedany innej firmie, a zbiorniki wypełnione wodą…

To nie koniec historii…

Służby chcą oskarżyć T.B. Fruit o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Poszkodowanych łącznie jest 38 firm i trzech pracowników a łączne zobowiązania firmy przekraczają 10 000 000 zł.

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

6 komentarze

  1. To zdjęcie nie dotyczy tego zakładu w sandomierskim a raczej zakładu niedaleko Warszawy . Z takiego jabłka musi być smaczny sok . Kto jest producentem a kto odbiorcą . Może Pani redaktor rozwinęłaby temat .

  2. Przeciez to kazdy glupi wie, ze na ukrainie jest bieda z nedza to jak moze ktos taki rozwinac legalny biznes na terenie UE ? To od poczatku byla pralnia pieniedzy i przykrywka. A ten zaklad mial takie tradycje ponad cwierc wieku.

  3. Do póki ja byłem głową interesu biznes był uczciwy żetelny i każdy godziwie zarabiał swoją część z wypracowanego wkładu pracu wszyscy mieli zyski ale jak inny figurant podszył siępodstępem pod mój biznes wszyscy zostali oszukani i wydymani w cale mi was ludzie dzisiaj nie żal Polskie Sądy Prokuratura Policja to zorganizowana grupa przestępcza która celowo i z premedytacją oskarza człowieka żeby potem okraść go z majątku i dorobku życia

  4. Tak samo działał Getinu bank s.a. Piła, dalej jako Jastrzebie-Zdroj nie jako strona, i okradał swoich klientów z danych osobowych, i sprzedawał utajnionymi posrednikom

Od Nowego Roku ułatwienia w zatrudnianiu cudzoziemców

Najczęściej wybierany sekator elektryczny przez sadowników!