w , ,

Zbiór mechaniczny śliwek kombajnem Felix w Gospodarstwie Sadowniczym Dolina Krępianki p. Krzysztofa Lenarta.

Zbiór mechaniczny wiśni, czy śliw dominuje co roku nasze sady. Większość sadowników, stosuje u siebie rozwiązania mechanicznego zbioru, umożliwiające ograniczanie liczby pracowników na polu oraz szybszy zbiór. Zakup kombajnu na dużym areale uprawy z ekonomicznego punktu widzenia jest uzasadniony.

W Polskich i Europejskich sadach z roku na rok sukcesywnie przybywa kombajnów do zbioru mechanicznego śliw, wiśni czy jabłek. Liderem w produkcji i sprzedaży na rynku Polskim i Europejskim tych maszyn jest firma Weremczuk. Producent oferuje kombajny samojezdne i zaczepiane do zbioru wiśni i śliw pod nazwami: FELIX i FELIX Z.

Najczęściej wybierany kombajn zaczepiany do wiśni i śliw to FELIX Z. Kombajn do owoców pestkowych FELIX Z to maszyna zaczepiana do ciągnika, współpracująca z traktorami o mocy min. 80 KM. Urządzenie wyposażone jest w podzespoły gwarantujące skuteczną i efektywną pracę a przy tym uzyskanie wysokiej jakości zebranych owoców.

Odwiedziliśmy podczas zbioru mechanicznego śliwek Gospodarstwo Sadownicze Dolina Krępianki p. Krzysztofa Lenarta.

Wyrwałem sad jabłoniowy i posadziłem śliwy. Pomysł zakupu kombajnu Felix Z chodził już za mną od dawna. Zamówiłem kombajn i w między czasie, wsadziłem śliwki z zamysłem zbioru mechanicznego kombajnem Felix Z. Dzięki kombajnowi Felix Z ograniczyłem liczbę pracowników z siedmiu przy zbiorze do aktualnie trzech. Wcześniej zbierałem owoce pestkowe otrząsarkami, zbiór mechaniczny kombajnem Felix to zupełnie inna kultura pracy.

  • – informuje sadownik Krzysztof Lenart.

Sprawdziliśmy jak sprawdza się kombajn FELIX Z przy zbiorze śliwek. Zachęcamy do obejrzenia:

Najczęściej wybierany kombajn do zbioru wiśni ! Felix Z od firmy Weremczuk !

Więcej informacji na temat kombajnu Felix udzieli Państwu, przedstawiciel Weremczuk:

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Wicepremier H. Kowalczyk zapewnił o gotowości Polski do dalszej pomocy Ukrainie.

Premier Morawiecki zapowiada dodatki dla gospodarstw domowych