w

W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. W wyniku wypadku jabłka rozsypały się na drodze.

Dziś t. 20 października 2023 roku w Puszczy Mariańskiej doszło do wypadku na skrzyżowaniu DK70 i DW 719. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

– O godzinie 8:10 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kamion, w gminie Puszcza Mariańska na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 719 i drogi krajowej 70. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy – citroen, opel i volvo z naczepą.

Ciężarówka biorąca udział w zdarzenia przewoziła jabłka w wyniku wypadku jabłka rozsypały się na drodze.

W wyniku zdarzenia kierująca oplem została przetransportowana do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Zderzenie trzech pojazdów pod Żyrardowem! Ciężarówka z 15 tonami jabłek na boku! Do wypadku doszło w miejscowości Kamion (pow. żyrardowski) na DW719. Zderzyły wie trzy pojazdy: osobówka, bus i ciężarówka. Po zderzeniu ciężarówka wywróciła się na bok. Z pojazdu wysypało się 15 ton jabłek! Jedna osoba została ranna i trafiał do szpitala. Droga zablokowana jest w obu kierunkach. Na miejscu pracują służby.

AKTUALIZACJA: Kierująca busem ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi.

  • źródło: tusochaczew.pl / Facebook Miejski Reporter
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozsypane jabłka. Droga w Puszczy Mariańskiej jest całkowicie zablokowana.

Komunikat sadowniczy: Aktywna gleba sposobem na właściwą degradację glifosatu! – Sylwia Gabrysz