Tragiczny wypadek 12-latka w gospodarstwie sadowniczym

by kobieta

W dniu 05.10.2019 koło godziny 12:00 służby otrzymały informacje o przygnieceniu przez wózek widłowy 12-latka, który nim  samowolnie jeździł. Niestety, po przybyciu na miejsce, mimo podjętej akcji reanimacyjnej, chłopca nie udało się uratować. Nieoficjalnie podano informację iż, dziecko wzięło kluczyki do wózka bez wiedzy rodziców i poruszało się nim po podwórku.


Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, kom. Agnieszka Wójcik, poinformowała, że śledztwo w tej sprawie będzie prowadzone w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Apelujemy rodziców i nie tylko o rozwagę podczas prac wykonywanych w gospodarstwach!

1 komentarz

Grojec24.net 8 października 2019 - 14:48

Jak się bierze skądś informacje to zasadą jest, że podaje się źródło…

Reply

Zostaw komentarz

Może Cię również zainteresować