w

Targi AGROTECH OFICJALNIE się NIE ODBĘDĄ w dniach 13-15 marca 2020!

– Bierzemy pod uwagę dobro naszych wystawców i zwiedzających. Wiem, że prawdopodobieństwo zarażenia nie jest duże, ale skoro istnieje, nie chcemy ich narażać. Sytuacja jest tak dynamiczna i może się zmieniać, ale raczej w stronę zaostrzenia. Za parę dni może być znacznie gorzej niż dziś i lepiej tą decyzję podjąć teraz, niż w ostatniej chwili – mówi w rozmowie z „Wyborczą” Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. Dodaje, że impreza nie jest całkowicie odwołana, a jedynie przesunięta na czerwiec.

Agrotech to największa w Polsce wystawa techniki rolniczej odbywająca się pod dachem. Swój udział potwierdziło w niej 700 wystawców, którzy mieli zająć 65 tys. m kw. w 11 pawilonach wystawienniczych, w tym w czterech specjalnie ustawionych mobilnych halach.

Zapraszam do zobaczenia relacji z Agrotech w Kielcach w 2019 roku:

Jeszcze tak nie dawno bo 6 marca 2020 roku Targi Kieleckie zamieściły komunikat:

„Informujemy, że pracujemy zgodnie z kalendarzem targów i żadna z imprez nie została odwołana, jak również nie uległy zmianie terminy planowanych wydarzeń.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las – Expo odbędą się od 13 do 15 marca 2020 roku. Udział w wydarzeniu potwierdziło blisko 700 wystawców, z czego 93 procent to firmy polskie. Większość firm zagranicznych jest reprezentowana przez polskich przedstawicieli i polskich dealerów zagranicznych marek. Obsługę stoisk zagranicznych stanowią głównie Polacy. Już kilkanaście dni temu swój udział w wystawie odwołały między innymi firmy z Chin oraz Włoch. Publiczność targów stanowią polscy rolnicy. Promocja, dystrybucja zaproszeń odbywa się za pośrednictwem rządowych agencji, izb rolniczych oraz ośrodków doradztwa rolniczego. Wystawa zajmie 65000 metrów kwadratowych w 11 pawilonach wystawienniczych, w tym w 4 mobilnych halach.

Podczas organizowanych w Targach Kielce wydarzeń stosowane są najwyższe środki bezpieczeństwa sanitarnego: zwielokrotnione dezynfekowanie powierzchni balustrad, klamek i luster, zakup maseczek ochronnych przeznaczonych dla osób z objawami infekcji oraz zamieszczenie pojemników z płynem dezynfekcyjnym we wszystkich punktach sanitarnych, w halach i terminalach wejściowych. Do dyspozycji gości AGROTECHU są cztery punkt medyczny z lekarzem dyżurującym oraz dwa punkty pomiaru temperatury. Wykorzystujemy wszystkie nasze kanały promocyjne do przekazywania informacji o tym, jak dbać o higienę w związku z istniejącym zagrożeniem i jak zachować się w przypadku wystąpienia ewentualnych objawów infekcji.”

źródło: Wyborcza Kielce oraz www.targikielce.pl

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ukraiński właściciel firmy T.B. Fruit unika spłaty kredytu w kwocie ok. 250 mln euro i buduje największą przetwórnie w Polsce?

Rada Powiatu Grójeckiego wyraża kategoryczny sprzeciw dla nowej linii kolejowej!