w

Spotkanie Ministra Rolnictwa z Rolnikami! [VIDEO]

Minister Rolnictwa spotkał się z przedstawicielami: Federacji Branżowych Związków Producentów Rolnych, Związku Zawodowego Rolnictwa „SAMOOBRONA”, Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych „Solidarność”, Polskiego Zrzeszenia Producentów Bydła Mięsnego, Krajowej Rady Izb Rolniczych, Polskiej Federacji Ziemniaka, AGROunii oraz Partii Twiterowych Rolników.
  • Spotkanie było bardzo interesujące i serdecznie polecam je obejrzeć. Cała relacja spotkania z rolnikami poniżej w video:

Minister Puda poinformował na swoich social-mediach :
Za nami udane spotkanie z organizacjami i związkami rolniczymi na targach Polagra. Ciszę się, że mogliśmy odbyć owocną dyskusję w tak szerokim gronie i mam nadzieję, że nie ostatnią.
Dziękuję wszystkim organizacjom za ciekawe wnioski i propozycje, które z powodzeniem możemy zaimplikować na wsi, stale podnosząc poziom polskiego rolnictwa. Mam także nadzieję, że gotowość do dalszych rozmów wyraża również Agrounia i nie było to jednorazowe spotkanie.
Minister Grzegorz Puda zapowiedział, że kolejne spotkanie zostanie zorganizowane w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jabłka przemysłowe: limity, wstrzymane dostawy, spadki cen?! Co jest prawdą a co plotką!

Ceny nawozów nigdy nie były tak wysokie!