w

Spalony obiekt Polskie Sady to dramat wielu ludzi! Rano wciąż trwa dogaszanie zgliszcz!

Wczoraj wieczorem około 19.30 wybuchł pożar na terenie obiektu Grupy Producentów Owoców Polskie Sady. Strażacy na początku starali się powstrzymać ogień ale niestety warunki pogodowe takie jak wiatr sprzyjały rozprzestrzenianiu się ognia. W ciągu około trzech godzin ogień zniszczył praktycznie całą halę. Obecnie wciąż tli się ogień i unosi chmura dymu.

Na ten moment około godziny 9:00 trwa wciąż dogaszanie zgliszczy. Jak podają świadkowie hala koło drogi bardzo szybko się spaliła. Ocalało biuro i tą przestrzeń chronili strażacy. Wczorajsze płomienie na terenie budynku były spektakularne, poruszyły ludzi, widok był przerażający! Strażacy robili co w ich mocy, niestety warunki pogodowe nie pomagały. Oglądając dzisiejsze zgliszcza przy ulicy Targowej towarzyszy smutek, współczucie, to dramat dla sadowników, pracowników przetwórni, właścicieli.

Pojawia się wiele spekulacji na temat pożaru firmy Polskie Sady, wielu sadowników podkreśla, że grupa nie miała problemów finansowych. Kilku sadowników wskazuje, że miesiąc temu współpracowali z nimi i wszystko było wypłacane na bieżąco.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Obiekt grupy Polskie Sady nie do uratowania! Po budynkach nie ma śladu?

Sadownicy informują ile na minusie w ich sadach! Gdzie było -30 stopni Celsjusza???