w

Obiekt grupy Polskie Sady nie do uratowania! Po budynkach nie ma śladu?

W dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych wybuchł pożar na terenie grupy producentów owoców Polskie Sady w Białej Rawskiej. W akcji ugaszania pożaru bierze udział wiele zastępów straży pożarnej z powiatu Rawskiego, ale i również z innych powiatów. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzenił z powodu wiatru.

O godz. 19.35 dyżurny rawskiej PSP otrzymał informację o pożarze magazynów przetwórni. Pożar wystąpił na regałach przesuwnych przy instalacji – informują świadkowie pożaru.

Około godziny 21:20 pożar był  już niemalże na całym terenie obiektu! Strażacy wciąż są na miejscu i dogaszają…

Jest coraz gorzej! Płonie prawie cała grupa producentów w Białej Rawskiej!

Obecnie można powiedzieć, że spłoną już niemalże cały budynek! Pożar wciąż trwa ale nie jest on tak spektakularny jak dwie godziny temu.W ciągu około trzech godzin przez pożar z powierzchni zniknęła duża firma… Z nie oficjalnych informacji dowiadujemy się, że policja zabezpiecza teren i przegania gapiów. 

W całym mieście widać dym unoszący się nad palącą firmą. Sadownicy z okolicznych wsi zgłaszają, że widzą miejsce pożaru i unoszącą się chmurę dymu z kilku kilometrów. Po godzinie 21:00 świadkowie stwierdzali jednogłośnie, że obiekt nie jest do uratowania.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jest coraz gorzej! Płonie prawie cała grupa producentów w Białej Rawskiej!

Spalony obiekt Polskie Sady to dramat wielu ludzi! Rano wciąż trwa dogaszanie zgliszcz!