w

Spadł z platformy i stracił przytomność…

Jak podaje portal Lublin112.pl: Do groźnego wypadku doszło podczas prac w sadzie. Mężczyzna spadł z platformy, na której stał obcinając gałęzie. 61-latek został przetransportowany do szpitala.

W minioną sobotę po południu w miejscowości Białowoda w powiecie opolskim podczas prac w sadzie doszło do wypadku. 61-latek jechał na przypiętej do ciągnika rolniczego platformie, z której obcinał gałęzie w sadzie brata. W pewnym momencie mężczyzna stracił równowagę i spadł z platformy na ziemię.

Upadek z dość dużej wysokości spowodował, że 61–latek na chwilę stracił przytomność. Na szczęście osoby pracujące w pobliżu widząc zajście, natychmiast wezwały pomoc medyczną i w niedługim czasie przytomny już mężczyzna został przewieziony do szpitala. Mieszkaniec gminy Opole Lubelskie nie doznał poważnych obrażeń. – czytamy na lublin112.pl

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że zarówno 61-latek jak i osoba kierująca ciągnikiem z platformą byli trzeźwi.

źródło informacji: www.lublin112.pl

Pamiętajmy o swoim bezpieczeństwie w pracy!

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Przewoził 24 tony nawozów bez uprawnień…

Empire 55+ 2,20zł/kg; Alwa 65+ 2.20 zł/kg! Ceny jabłek deserowych