w ,

Słupki betonowe do sadu w cenie! Ile kosztują nowe, a ile używane?

Sadownicy obecnie są na etapie karczowania sadów, cześć z sadowników stare sady wymieni nowe często z zamysłem nie tylko wymiany drzew ale i również słupków. Sadownicy decydują się na wymianę krótszych słupków na dłuższe np. 3,5 metrowe.

Obecnie ceny za nowe słupki są w przedziale od 20 do 35 złotych w zależności od jakości wykonania oraz wymiaru. 

Zapytaliśmy producenta słupków zbrojeniowych z Jeżowa ile kosztują nowe słupy dedykowane do sadu.

Nowe słupki 3 metrowe kosztują 21 złotych, natomiast 3,5 metrowe 26 złotych  – informuje Pan Michał z Jeżowa w Łódzkim.

Sadownicy często zaopatrują się w słupki firmy Prima Bud. Cena w jednym z sklepów ogrodniczych za 3 metrowe wynosi 25 złotych,  3,20 metrowe – 28 złotych, a 3,5 metrowe kosztują 30 złotych.

Przeprowadziliśmy rozmowę z Patrykiem Fiutowski z Agzis, firmy która produkuje najwyżej jakości słupki od 2011 roku dla sadowników:

Sadownicy muszą pamiętać, że ceny słupków regulowane są w zakresie ich jakości. Jakość warunkują takie czynniki jak średnica słupka, ilość drutów i splotów tych drutów oraz długość. Słupek 3 metrowy kosztujący 20 złotych może się bardzo jakościowo rożnić od tego 3 metrowego w cenie 30 złotych  informuje nasz portal Patryk Fiutowski.

Po za jakością produktu ważne jest również jego wykonanie, czyli klasa betonu. Nie można porównywać żel betonu do strunobetonu. W naszej firmie przeprowadzamy liczne testy i badania wytrzymałości słupków, aby móc zagwarantować najwyższej jakości produkt. Sadownicy do sadów bez siatek przeciwgradowych wybierają  bardzo często u nas słupki struno-betonowe 3,70 m w cenie 34,50 zł/szt. – informuje nasz portal Patryk Fiutowski.

W tym roku pojawiło się dość sporo ofert sprzedaży słupków używanych! Ceny za używane słupki wynoszą od 8 do 16 złotych za sztukę. Cena często uwarunkowana jest wiekiem i jakością słupków.

Jak informuje sadownik karczujący sad w powiecie Grójeckim ma na sprzedaż 120 sztuk słupków (10 letnich), trzymetrowych i jeden kosztuje 10 złotych.

Pan Rafał na grupie Sadownictwo – kupie/sprzedam, oferuje 400 sztuk słupków 3 metrowych oraz 2,8 metrowych (8 letnich) w cenie 15 złotych za sztukę.

Pan Damian sprzedaje używane słupki  na grupie Sadownictwo – kupie/sprzedam 3 metrowe  i 2,8 metrowe w cenie 14 złotych za sztukę.

Więcej ofert sadowników z używanymi słupkami mogą Państwo zobaczyć na grupie Sadownictwo – kupie/sprzedam.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

W jakich cenach sadownicy sprzedają drewno na opał z sadu?

Sezon sadowniczy upłynął pod znakiem gradu, przymrozków i koronawirusa!