w ,

Sekatory elektryczne do cięcia krzewów borówki, maliny, jeżyny oraz pozostałych jagodowych.

Spotkaliśmy się z Pawłem Wróblem, przedstawicielem firmy Campagnola, który zaprezentował nam sekatory elektryczne przeznaczone do cięcia krzewów borówek, malin, porzeczek oraz pozostałych upraw jagodowych. Sekatory bardzo dobrze sprawdzają się również w cięciu letnim jabłoni i gruszy.

W ofercie Campagnola mamy 3 modele sekatorów dedykowanych do cięcia krzewów. Pierwszy model to sekator Speedy. Grubość cięcia wynosi 25 mm. Sekator wyposażony jest w czujnik przecięcia palca, także bezpiecznie możemy ciąć bez obawy o zrobienie sobie krzywdy. Czas pracy na pojedynczej baterii około 2 godzin. Sekator wyposażony w dwie baterie i w ładowarkę, którą możemy ładować jednocześnie obydwie ta baterie. Czas ładowania baterii do półtorej godziny. Mały sekator Speedy ma bardzo szybki ruch ostrza. Jest to najszybszy z tych sekatorów. Dodatkowo  mamy ustawioną mniejszą średnicę cięcia w przypadku cięcia cieńszych gałęzi. Sekator najlżejszy z sprezentowanych dzisiaj modeli bo waga wynosi 890 g.

Kolejny sekator to Stark M, grubość cięcia do 3,5 cm, tym razem mamy wskaźnik naładowania baterii i licznik cięć. Czas pracy na pojedynczej baterii około 3 godzin. Również wyposażony w dwie baterie. Czas ładowania do półtorej godziny. Tak jak w przypadku sekatora Speedy dwa rozstawy ostrza. Wyposażony w czujnik przecięcia palca. Waga tego sekatora nieco cięższa bo 910 g.

Trzeci model Stark L dedykowany do cięcia krzewów z największymi możliwościami, bo grubość cięcia do 4 cm. Wyposażony w dwie baterie, czas pracy na pojedynczej baterii około 4 godzin. Ładowarka umożliwia ładowanie dwóch baterii jednocześnie. Czas ładowania pojedynczej baterii do półtorej godziny. Tak jak poprzednie sekatory, dwie średnice cięcia, pełny rozstaw ostrzy i 70% tego rozstawu. Zabezpieczenie przed obcięciem palca, wyposażony w licznik cięć, który jednocześnie pokazuje stan naładowania baterii. Waga tego sekatora to 1160 gramów.

Zapraszamy do video-relacji prezentującej sekatory elektryczne Campagnola dedykowane do cięcia upraw jagodowych:

Dodatkowo urządzenia, w które możemy wyposażyć sekatory Stark M i Stark L to kabura z przewodem. Do kabury wkładamy baterię łączymy ją z sekatorem za pomocą przewodu daje nam to, że mamy ten sekator lżejszy o wagę baterii. Baterie możemy przypiąć do paska i używać go jako sekatora na przewodzie.

Kolejnym akcesorium przeznaczonym do sekatorów Campagnola jest przedłużka teleskopowa o długości od 1,50 m do 2,3 m. Bardzo wygodne urządzenie do cięcia wysokich partii gałęzi.

Wszystkie modele sekatorów Campagnola dostępne są w zakupie na raty. Kupić można bezpośrednio w Agrobard lub za pośrednictwem strony www.sekatorysadownicze.pl.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Od wielu lat jak nie wiedzieliśmy co sadzić, to sadziliśmy Gale. W tym roku są perspektywy na uzyskanie zadowalających cen – Piotr Korczak

Grosz do grosza i będzie… Ceny skupu jabłek przemysłowych – 13 września