w , ,

Sekator elektryczny Campagnola Stark90, zamiast Easy80 ! Czym, wyróżnia się nowy model ?!

Chciałbym, Państwu opowiedzieć o zmianach w ofercie sekatorów Campagnola. Dotychczas najczęściej sprzedawanym sekatorem elektrycznym był model Easy80, dobrze sprawdził się w sadach. Campagnola w 2023 roku wprowadziła nowy ulepszony model, który zastąpi Easy80 – informuje w filmie Paweł Wróbel, Serwis Camapagnola.

Firma Campagnola w przeciągu ostatnich 6 lat wyciągnęła wiele wskazówek od użytkowników sekatora Easy80 i stworzyła wzorowego następcę, czyli model STARK90 ! 

Pierwsze widoczne różnice to masywniejsze zastosowanie osłony ostrza, co zwiększa wytrzymałość i trwałość urządzenia. Sekator jest wyposażony w obrotowy uchwyt – 360 stopni. Rękojeść jest wyposażona w ochronną osłonę. Zmieniło się również położenie włącznika, zostało przeniesione na rękojeść. Cały system zasilania w sekatorze Stark90 jest wbudowany bezprzewodowo. Do sekatora został dodany haczyk, który zdejmuje pozostawione na drzewie gałęzie. Najważniejsza różnica to kwota! Sekator elektryczny Campagnola Stark90 jest znacznie tańszy od modelu Easy80! informuje w filmie Paweł Wróbel, Serwis Campagnola.

[Kliknij tu i sprawdź cenę sekatora elektrycznego CAMAPAGNOL STARK90 ]

Zobacz w filmie niżej, czym różni się Stark 90 od poprzedniego modelu oraz jak prezentuje się najnowszy sekator elektryczny Campagnola:

Lekki i łatwy w obsłudze sekator elektryczny na przedłużce STARK 90 umożliwia precyzyjne cięcie gałęzi znajdujących się na wysokości, minimalizując zmęczenie operatora i zwiększając poziom bezpieczeństwa każdej operacji.

Ostrza tnące są wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości i umożliwiają bezproblemowe przycinanie gałęzi o średnicy do 38 mm, unikając zadziorów i uszkodzeń kory. Model ten ze względu na swoje właściwości doskonale sprawdza się w uprawie sadowniczej.

Wszechstronny i praktyczny sekator STARK 90 montowany na przedłużce jest wyposażony w silnik bezszczotkowy i jest dostarczany z dwoma akumulatorami litowo-jonowymi, które zapewniają 4-6 godzin pracy. Przedłużka jest wykonana w całości z aluminium.

Dane techniczne CAMPAGNOLA STARK 90

Waga: 2315 gram
Średnica cięcia: 38 mm
Akumulator: Li-Ion typu plug-in
Napięcie akumulatora: 21,6 V
Pojemność: 2,5 Ah
Czas pracy na baterii: 3-4 h
Czas ładowania: 1,5-2 h

Czytaj również:

NOWOŚCI w 2023 roku na rynku sekatorów elektrycznych ! Co nowego od Campagnola ?

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ceny jabłek przemysłowych w górę – 14 luty 2023r.

2500 euro dla każdego gospodarstwa które zrezygnuje ze stosowania glifosatu