w

Sadownik z Mazowsza w programie „Rolnik szuka żony”!

„Rolnik szuka żony”, którego emituje Program Telewizji Polskiej, cieszy się wśród widzów ogromną popularnością. Pierwsza jego edycja pojawiła się na antenie w 2014 roku. Ma on pomóc gospodarzom stanu wolnego w znalezieniu partnerki swojego życia. Zresztą, dotyczy to również sytuacji odwrotnej, bowiem w programie wybierającymi mogą być też panie posiadające i pracujące w gospodarstwach, które poszukują mężów.

Marcin 37-letni sadownik z Mazowsza będzie uczestnikiem kolejnej edycji popularnego telewizyjnego programu „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna czeka na listy od kandydatek.

„Rolnik szuka żony” – Marcin w popularnym programie telewizyjnym. Kim jest?

Marcin ma 37 lat i prowadzi gospodarstwo sadownicze na Mazowszu. Ziemia przekazywana była z pokolenia na pokolenie, dlatego z szacunku do pracy swoich przodków, Marcin nie wyobraża sobie innego życia i chciałby, aby przyszła partnerka przeprowadziła się do niego. Konkretny, zdyscyplinowany, odpowiedzialny rolnik, w głębi serca wrażliwy i dobry mężczyzna, który nie wstydzi się umówić o swoich uczuciach. Był w dwóch poważnych związkach, a jest sam od sześciu lat. Podkreśla, że najważniejsza w związku jest rozmowa, zwłaszcza, gdy pojawiają się jakieś problemy. Jeśli miałby opisać swój ideał kobiety, powiedziałby, że jest to szczupła brunetka z długimi włosami o dobrym sercu. Nie oznacza to, że nie mógłby zakochać się w kimś, kto wyglądałby zupełnie inaczej. Marcin ma 175 cm wzrostu, a cechą, jaką lubi w sobie najbardziej jest to, że zawsze wytrwale dąży do celu. Interesuje się piłką nożną, skokami narciarskimi i siatkówką, ale przyznaje, że większość czasu stara się spędzać w pracy, która jest dla niego sposobem na walkę z samotnością.

Marcin zrealizował już prawie wszystkie cele w swoim życiu. Do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze tylko tej jedynej. Zobacz prezentacje video sadownika niżej w filmie:

Dla Marcina rozmowa jest podstawą udanej relacji. Na swoją miłość czeka już długo. Być może to nie przypadek, że oglądasz ten materiał? Sprawdź to! Wypełnij formularz zgłoszeniowy https://bit.ly/Napiszlist i wyślij list ze zdjęciem na adres Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Marcin”
źródło: Rolnik szuka żony Facebook
UDOSTĘPNIJ

Od 1 kwietnia wraca 5 proc. VAT na żywność

Sadowniczka Beata w programie „Rolnik szuka żony”!