w

Sadowniczka Beata w programie „Rolnik szuka żony”!

„Rolnik szuka żony” to program, który emituje Telewizja Polska i cieszy się wśród widzów ogromną popularnością. Pierwsza edycja pojawiła się na antenie w 2014 roku. Ma on pomóc gospodarzom stanu wolnego w znalezieniu partnerki swojego życia.

W poprzednim materiale pisaliśmy o Marcinie, sadowniku z Mazowsza, który bierze udział w programie. W programie wybierającymi mogą być też panie posiadające i pracujące w gospodarstwach – jedną z nich jest sadowniczka Beata z Wielkopolski!

„Rolnik szuka żony” – Beata w popularnym programie telewizyjnym. Kim jest?

Beata przyznaje, że jako dziecko była urwisem. Później nadmiar energii lokowała w sporcie
i sztukach walki. Dzisiaj jej największą pasją są motocykle, bierze udział w zawodach, działa charytatywnie, angażuje się w wolontariat. Prowadzi gospodarstwo sadownicze położone na obrzeżach miasta. Niektóre drzewa sadził jeszcze jej dziadek, gdyż jest to ziemia przekazywana
z pokolenia na pokolenie. W pracy pomaga jej siostra, która zajmuje się bardziej samą sprzedażą owoców. W ich sadzie rosną nie tylko jabłonie, ale także grusze, wiśnie, czereśnie, śliwy, brzoskwinie i morele. Dodatkowo Beata jest fizjoterapeutką, dojeżdża do przychodni
i pobliskiego szpitala, gdzie rehabilituje pacjentów po urazach. Jest szczera i bezpośrednia. Nie była jeszcze w poważnym związku, ale czuje, że to już najwyższy czas. Nie boi się wyrazić swojego zdania i to samo ceni u mężczyzn. Zwraca uwagę na uśmiech i oczy, ale przede wszystkim liczy się inteligencja. Nie zaakceptowałaby zaborczości, przesadnej zazdrości, palenia papierosów i cwaniactwa. Znajomi od dawna podpowiadali jej, że powinna zgłosić się do programu, ale dopiero w tym roku zdecydowała się na ten krok.

Beata jest kobietą o wielkim sercu. Działa w wolontariacie, jest odważna i zawsze wytrwale dąży do wyznaczonych celów. Zobacz prezentacje video sadowniczki niżej w filmie:

Jeśli myślisz, że stworzylibyście duet idealny napisz do niej – taka okazja się nie powtórzy. Wypełnij formularz zgłoszeniowy https://bit.ly/Napiszlist i wyślij list ze zdjęciem na adres Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Beata”.

źródło: Rolnik Szuka Żony

UDOSTĘPNIJ

Sadownik z Mazowsza w programie „Rolnik szuka żony”!

Ciecz kalifornijska – powrót do przeszłości w walce z chorobami grzybowymi