w ,

Sadownicy sprzedają używane skrzyniopalety. Jakie ceny ?

Zbiory w pełni a w sieci pełno ofert sadowników chcących sprzedać używane skrzynie.

Największy popyt na skrzynie był w roku 2018 w związku z rekordowymi zbiorami. Niektórzy sadownicy w 2018 roku za używane skrzynie życzyli sobie nawet 150 złotych!

W tym roku ceny są bardziej przyziemne i wynoszą od 70 do 100 złotych za używane skrzynie. Ceny zależą oczywiście od jakości użytkowanych skrzyń.

Mamy na sprzedaż 500 skrzyń drewnianych po 100 złotych za sztukę, w bardzo dobrym stanie. Sprzedajemy je ponieważ, chcemy mieć jednakowe w gospodarstwie. Na ten moment mamy część zwykłych skrzyniopalet, a część na kostkach z metalowymi bokami. Często są problemy podczas ustawiania ich w komorze, czy też zbiorów – informują sadownicy wystawiający skrzyniopalety na giełdzie internetowej.

W rozmowie z innym sadownikiem dowiadujemy się, że sprzedaje drewniane skrzynie ponieważ planuje zakupić plastikowe dużo droższe.

Co ciekawsze nowe skrzynie drewniane kosztują od 110 nawet do 180 złotych za sztukę, cena często zależy wykonania skrzyń i tego czy skrzynie są wysuszone i gotowe do użytku w obecnym sezonie.

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

2 komentarzy

Jabłka bez pozostałości „Amela” w Selgros oraz Auchan!

Zamiast Ardanowskiego będzie Puda?! Nowy Minister Rolnictwa?!