w , ,

Przyszłościowe rozwiązania, czyli wózki elektryczne z bateriami litowo-jonowymi!

Baterie litowo-jonowe to nowoczesna technologia, która jest obecna w smartfonach, tabletach, aparatach fotograficznych czy samochodach elektrycznych. Od niedawna wykorzystuje się ją także w wózkach elektrycznych. Jest to rozwiązanie, które w idealnie wpasowuje się w potrzeby i realia współczesnego świata. Dlaczego warto zainwestować w wózek z tego typu baterią? Jakie modele oferuje firma Noblelift i na co zwrócić uwagę podczas wyboru maszyny z bezobsługową baterią?

Stosowanie baterii litowo-jonowych wiąże się w praktyce z oszczędnością czasu i pieniędzy. Ich żywotność bowiem jest zdecydowanie większa od baterii kwasowo-ołowiowych. Tym razem przyjrzeliśmy się wózkom elektrycznym, które właśnie wykorzystują baterie litowo-jonowe. Na szczególną uwagę zasługują 2 rodzaje wózków oferowane przez firmę Noblelift.

Pierwsze z nich to elektryczne wózki paletowe Noblelift PTE15N i PTE15Q – Atom. Jest to seria elektrycznych wózków paletowych, które są przeznaczone do użytkowania w magazynach, obiektach przemysłowych, na samochodach i w wielu innych miejscach. Wózki te dostępne są w kilku modelach oraz w różnej specyfikacji.

Drugi rodzaj wózków z bateriami litowo-jonowymi to tzw. stacker – Noblelift model PTE12N. Model ten prowadzony jest za pomocą dyszla z masztem. Do jego zalet można zaliczyć m.in. kompaktowe wymiary czy zwinność. Ten typ jest przeznaczony do lekkich prac.

Co jest ważne w obsłudze tych baterii, jakie są jej zalety, dlaczego warto wybrać wózki elektryczne z bateriami litowo-jonowymi? Odpowiedź na te pytania znajduje się w materiale poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem.

Jedno jest pewne: Wózki elektryczne Noblelift z bateriami litowo-jonowymi to sprawdzone rozwiązania i możliwości dostosowane do różnych aplikacji!

XK

UDOSTĘPNIJ

Zawiadom UOKiK o nieuczciwych praktykach sieci handlowych

Ile wynosi podatek rolny w 2024? Będą zwroty dla rolników!