w

Przewoził luzem jabłka. Uszkodzone drzewo, dom i jabłka w rowie…

W dniu 6 października 2020 roku ok godz. 1:05, Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Lipsku przyjęło zgłoszenie o kolizji samochodu ciężarowego z drzewem w miejscowości Ciepielów.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono że samochód ciężarowy zjechał na chodnik uderzył w drzewo i leży na boku po zachodniej stronie drogi krajowej 79 blokując jeden pas jezdni, pojazd przewoził jabłka luzem.

Drzewo leżało na ciągniku i tarasowało drugi pas jezdni. Pojazd uszkodził budynek mieszkalny drewniany. Mieszkaniec posesji spał w innym pomieszczeniu i nie odniósł żadnych obrażeń.

Pojazdem podróżowała jedna osoba, która opuściła pojazd przed przybyciem zastępów straży pożarnych. Poszkodowany miał ranę głowy. Działania zastępów straży pożarnej polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy kierowcy, oświetleniu terenu, kierowaniu ruchem drogowym oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych z jezdni.

Przybyły na miejsce zdarzenia holownik postawił samochód ciężarowy na koła i odholował z miejsca zdarzenia. W akcji gaśniczej udział brały dwa zastępy z JRG w Lipsku oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Ciepielowa.

źródło: kppsplipsko.home.pl

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej” – Nabór wniosków rozpocznie się w drugiej połowie października.

Przez wojnę z rolnikami PIS może nie wygrać wyborów – Jan Krzysztof Ardanowski