w

Pożar w gospodarstwie sadowniczym. Spłonęły trzy ciągniki, opryskiwacz, wózek…

Pożar w Grzegorzewicach w gminie Warka. Palił się budynek gospodarczy, w akcji prawie 30 strażaków. Straty są ogromne. Spłonęły trzy ciągniki, opryskiwacz, wózek…

Nie wiadomo na razie co było przyczyną pożaru budynku gospodarczego w Grzegorzewicach w gminie Warka. Strażacy gasili tam pożar budynku gospodarczego. Ogień zniszczył lub uszkodził sprzęt rolniczy, wstępnie straty oszacowano na około 350 tysięcy złotych.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zgłoszenie o pożarze w Grzegorzewicach w gminie Warka dostał po godzinie 1 w nocy z soboty, 18 lutego na niedzielę, 19 lutego. Palił się tam budynek gospodarczy. W akcji uczestniczyło siedem zastępów z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Grójcu oraz Ochotniczych Straży Pożarnych, w sumie z ogniem walczyło 28 strażaków. Działania w Grzegorzewicach trwały blisko trzy godziny.

Nie wiadomo co było przyczyną pożaru, to będzie ustalała policja. Po zakończeniu gaszenia straty oszacowano na około 350 tysięcy złotych. W budynku, który się palił był sprzęt rolniczy, który został uszkodzony. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

źródło: echodnia.pl

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

46,8 t zamiast przepisowych 40 t. Jabłka wysypywały się z burty.

Nowy dealer McCormicka w powiecie Grójeckim już działa !