w

Pogoda: Nadchodzi ochłodzenie

Póki co pogoda nas rozpieszcza wyjątkowo długo utrzymującym się przyjemnym ciepłem. Jednak nadchodzi ochłodzenie. – TwojaPogoda.pl

Jak duże będzie ochłodzenie?

Pod koniec tygodnia temperatury maksymalne będą przeważnie oscylować między 10 a 15 stopni, tylko miejscami, głównie w opadach deszczu, mogą spadać do wartości jednocyfrowych. Jednak poniżej 5 stopni w najcieplejszym momencie dnia być nie powinno.

Inaczej będzie nocami i o porankach, kiedy spodziewamy się spadków temperatury poniżej 5 stopni, ale jeśli pojawią się przymrozki, to jedynie lokalnie przy gruncie i będą one niewielkie.

Jaka pogoda w przyszłym tygodniu?

Bardzo dobra wiadomość jest taka, że podobne temperatury występować będą także w przyszłym tygodniu. W najcieplejsze dni na zachodzie i południu kraju odnotujemy nawet 15 stopni ciepła. Nocami i o porankach przymrozki staną się częstsze, ale nadal będą słabe.

W perspektywie następnych 2 tygodni nie widać nadejścia naprawdę zimnego powietrza wraz z opadami śniegu. Bardzo późne babie lato będzie się utrzymywać. Nie dość, że będzie cieplej niż zwykle w listopadzie, to jeszcze bardzo sucho, często także słonecznie.

Źródło: TwojaPogoda.pl

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ceny jabłek przemysłowych – 2 listopad 2022r.

Janusz Kowalski w okolicach Grójca: Wspieram jabłka deserowe !