w

Pogoda na dziś: intensywne opady deszczu w niemal całej Polsce.

Pogoda na dziś – środa 4 listopada. Synoptycy zapowiadają duże zachmurzenie oraz intensywne opady deszczu w niemal całej Polsce. Tylko w północno-zachodniej części kraju spodziewane są dziś rozpogodzenia.

Zobacz wideo Aplikacje do sprawdzania pogody

W środę czeka nas kontynuacja pochmurnej pogody. W większości kraju należy spodziewać się także sporych opadów deszczu.

Temperatura. Dziś maksymalnie od 10 do 13 stopni

Najniższa temperatura w środę prognozowana jest w województwach podlaskim, mazowieckim, świętokrzyskim, lubuskim, wielkopolskim i kujawsko-pomorskim, gdzie będzie jedynie 10 stopni. Jeden stopień więcej przewidywany jest w Szczecinie, Gdańsku, Olsztynie, Łodzi, Opolu i Katowicach. Do 12 stopni pokażą termometry w województwach dolnośląskim, małopolskim i lubelskim. Najwyższa temperatura, do 13 stopni, czeka mieszkańców województwa podkarpackiego.

Pogoda na dziś - środa 4 listopada.Pogoda na dziś – środa 4 listopada. gazeta.pl

Opady spodziewane są od rana w województwach dolnośląskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, świętokrzyskim, opolskim, śląskim i małopolskim, a później również w województwach lubelskim i podkarpackim. Wiatr na ogół słaby, silniejsze porywy w północno-zachodniej Polsce. Na wybrzeżu może wiać w porywach do 60 kilometrów na godzinę.

źródło: wiadomosci.gazeta.pl

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Zastrzelono w sadzie 16-latka. Mieszkańcy podejrzewają, że strzelał…

Chińska grupa samochodowa wyciąga pomocną dłoń do Ursusa?