w ,

Otrząsarka do zbioru borówki – Campagnola

Campagnola Starberry MD1, to nowa innowacyjna elektryczna otrząsarka, która zrewolucjonizuje świat zbioru borówek, zachowując jednocześnie jakość owoców. Dzięki Starberry MD1 operator nie musi zrywać ręcznie owoców. Musi tylko zbliżyć wibrator hakowy do pędu rośliny.

Dzięki otrząsarce rozwiązujemy trzy problemy, które charakteryzują ręczne zbieranie:

– jagody nie spadają już na ziemię

– zbiór jest szybszy

– jagody zachowują swoją integralność, ponieważ nie dotykają ich ręce operatora

Przechodząc do bardziej technicznych aspektów, nowy elektryczny shaker hakowy ma modułowy kontroli wibracji częstotliwości – od 900 do 2200 uderzeń na minutę – z technologią „dotykową” i pamięcią po włączeniu i wyłączeniu. Ta funkcja pozwala zmieniać prędkość wibracji w celu uzyskania doskonałego i selektywnego zbioru owoców, zgodnie z etapem dojrzewania. Ponadto otrząsarka hakowa ma ergonomiczny uchwyt z spustem o krótkim skoku.

Jednostka obejmuje:

  • Bateria litowa
  • Ergonomiczny plecak wykonany z oddychającego materiału
  • Ładowarka
  • Pokrowiec
  • Regulowany haczyk
  • Słup węglowy

Oszczędności: Nowa elektryczna otrząsarka hakowa gwarantuje doskonały czas zbioru i skrócenie czasu pracy o jedną trzecią w porównaniu do zbioru ręcznego.

Wygodna obsługa: Starberry MD1 jest łatwy i praktyczny w użyciu dzięki ergonomicznemu kształtowi, zaprojektowanemu specjalnie w celu ułatwienia zmechanizowanego zbioru jagód bez zmęczenia operatora.

Lekkość: Dzięki obecności polimerów na bazie węgla elektryczna wytrząsarka hakowa ma bardzo niską wagę.

Gwarancja jakości: Starberry MD1 gwarantuje jakość produktu końcowego, potwierdzając, że jest ważnym i skutecznym narzędziem pracy, które ułatwia operacje, skraca czas zbioru i zapewnia integralność jagód. W rezultacie ułatwia pracę operatorów, unikając odpadów, które okazują się ekonomiczną szkodą dla gospodarstw.

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Epidemia koronawirusa spowodowała drastyczny spadek liczby obcokrajowców, którzy chcą przyjechać do Polski na prace sezonowe

IPSAD: zaczyna pękać kora na niektórych drzewach