w ,

Opryskiwacz sadowniczy w średnim budżecie? Wyprzedaż rocznika – promocja dla sadowników!

Sadownicy w ostatnich latach bardzo chętnie wymieniają w swoich gospodarstwach opryskiwacze na nowe modele lub inne marki. Każdy sadownik szuka idealnego opryskiwacza dla siebie z założeniem oczywiście odpowiedniego budżetu. Opryskiwacze sadownicze na rynku Polskim kosztują od 15. tys. złotych do nawet ponad 100 tys. złotych. Postanowiliśmy znaleźć złoty środek i przedstawić Państwu opryskiwacz sadowniczy przystępny cenowo dla większości sadowników.

Ślęza Pilmet to klasyczny opryskiwacz sadowniczy z tradycjami. Wracając pamięcią do wcale nie tak dawnych czasów, to właśnie „ślęzy” stanowiły największy odsetek opryskiwaczy w polskich gospodarstwach sadowniczych i u nie jednego gospodarza do dziś dzień działają bez zarzutu!

Ślęza to Polski produkt który, zawsze był na rynku i nie zniknie z niego nigdy. Firma mimo swojej ugruntowanej pozycji na rynku wciąż rozwija się mocno technologicznie, przy czym zachowuje bardzo dostępną ofertę cenową dla sadowników.

W firmie Agrobard obecnie trwa wyprzedaż rocznika opryskiwaczy Unia Pilmet, sadownicy dzięki trwającej promocji, zyskują 10% rabatu na zakup ślęzy Pilmet. Więcej na temat ślęzy Unia Pilmet oferowanej w atrakcyjnej cenie w video-relacji:

Więcej na temat promocji dowiedzą się Państwo w:

AGROBARD Sp.j.
Zalesie 1A
05-600 Grójec

Piotr Głogowski
Kom. 508-095-407
E-mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czy sadownicy wierzą w przyszłość odmiany Gala? Kiedy Gala najlepiej płaci?

Rolnictwo zrównoważone dla wszystkich rolników