w ,

Opryskiwacz do upraw jagodowych – borówki

Polscy sadownicy  zaczęli szukać innych pomysłów na produkcję ogrodniczą w związku z nadprodukcją jabłek. Wśród nich niezwykle popularne są inwestycje w nasadzenia borówki amerykańskiej (wysokiej). W związku z coraz to bardziej rozwijającą się branżą jagodową powstają specjalistyczne maszyny dedykowane uprawie malin, borówki czy truskawki.

Firma Dominiak stworzyła  na potrzeby plantacji jagodowych, specjalistyczny opryskiwacz dedykowany do malin, borówki amerykańskiej (wysokiej) czy bardzo intensywnie posadzonych sadów.

Qui Fan to opryskiwacz, który wyróżnia się przede wszystkim innowacyjną konstrukcją jednowentylatorową, gdzie cały strumień powietrza  możemy skierować w dół (na krzaki), tak aby nie przepryskiwać cieczy w powietrze. Umieszczenie wentylatora  w górnej partii kolumny powoduje, iż podczas oprysku nie zaciągamy liści, trocin etc.

Jak sam właściciel  Paweł Dominiak informuję: opryskiwacz z innowacyjną konstrukcją dedykowany dla upraw jagodowych – obecnie oczekuje na przyznanie patentu. 

Zobaczcie sami jak  pracuje w polu i wygląda opryskiwacz do upraw jagodowych:

Zobacz również:

Opryskiwacz sadowniczy z podwieszaną kosiarką i rozwadniaczem – DOMINIAK

UDOSTĘPNIJ

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Niestety firma Donimiak nie jest pierwsza na rynku z tego co wiem Agrola ma już dawno taki opryskiwacz i jest mniejszy i bardziej funkcjonalny a przystosowany nawet do quadow jest tez wersja do mini ciągników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cięcie w starszym drewnie czy w młodszym drewnie? IPSAD Robert Sas

W jaki sposób ciąć słabsze drzewka? IPSAD Robert Sas