w ,

Najlepsze na rynku finansowanie do zakupu ciągników

W tym roku sadownicy i rolnicy w centralnej Polsce ( woj. Łódzkim i Mazowieckim ), będą mieć łatwiejszy dostęp do oferty ciągników Landini, serwisu oraz części. Znana i ceniona na całym świecie marka Landini, poszerzyła swój obszar współpracy o kolejnego polskiego dealera.

Od marca 2023 r. autoryzowanym przedstawicielem marki Landini została firma Novafarm (mieszcząca się Białej Rawskiej w województwie łódzkim).

Firma Novafarm wychodząc na przeciw rosnącym kosztom produkcji i nie stabilnej sytuacji sadowników, oferuje najbardziej korzystne na rynku rozwiązania finansowe.

Od wiosny 2023 w ofercie firmy NOVAFARM do końca lipca 2023 jest możliwość skorzystania z PROMOCJI ” 4 ŻYWIOŁY LANDINI”.

Promocja podzielona jest na cztery różne produkty, które dopasowane są pod możliwości finansowe klientów. W ofercie jest pożyczka 0%, najniższa rata, najniższa cena oraz najchętniej wybierana opcja, czyli kup teraz zapłać później. Novafarm wspólnie z Landini Polska wyszło naprzeciw klientom, którzy chcą nabyć maszynę lub ciągnik, ale nie posiadają wystarczających środków finansowych na zakup. Dla tych klientów, którzy mają środki na zakup maszyny, ale nie chcą generować tak dużego wydatku w jednym roku, są inne rozwiązania, pozwalające na cykliczne spłaty na niskim procencie.

Sadownicy i rolnicy mogą skorzystać z promocji „4 ŻYWIOŁY LANDINI” w formie:

1. pożyczki 0% lub leasing

2. najniższej raty

3. najniższej ceny

4. kup teraz zapłać później

Więcej informacji pod numerem: 888 76 44 65 

Prosty, mechaniczny i wydajny czyli, ciągnik sadowniczy REX 3! [VIDEO]

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czy, dużo jest sprzedających jabłka na Broniszach?

Już wkrótce rusza Giełda Goławin