w

Na TARGACH CTR coraz mniej wystawców i zwiedzających

foto: Rolnictwo 4.0 - rolnictwo przyszłości
W dniach 2 – 4  grudnia 2022 r. w Nadarzynie odbywały się CTR Centralne Targi Rolnicze 2022 (CTR) organizowane przez Ptak Warsaw Expo
Odwiedziłem je drugiego dnia czyli w sobotę – czytamy w wpisie FB Rolnictwo 4.0. W relacji dalej czytamy:
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to „wielkość” Targów i liczba wystawców. Całe Targi zmieściły się w jednej Hali. Liczba wystawców jak wynika z listy na planie Targów wynosiła 70. Czy było tylu wystawców? Może i tak. Całe więc Targi można było obejść w ciągu dnia kilkanaście razy.
Z firm „ciągnikowych” były zaledwie dwie: marki CASE IH i Lovol i to pod flagą ich dilerów. No można jeszcze do spisu zaliczyć markę John Deere ale ciągniki te były na stoisku firmy AgroSharing która oferuje ich wynajem. Był jeszcze sadowniczy ciągnik Claas na stoisku 365FarmNet Polska
Maszyn rolniczych też nie było za dużo …
Co jeszcze pojawiło się na CTR. Powiedziałbym „wszystkiego po trochu” w tym biostymulatory glebowe, fotowoltaika i ogólnie OZE. Z tego co zauważyłem na CTR przybył Instytut Zootechniki i Instytut Ogrodnictwa. Widziałem też stoiska KOWR i KRUS.
Zastanawiałem się dlaczego CTR są tak małe i chyba mniejsze od poprzedniej edycji…
Zakładam że większe i ciekawsze będą Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2023. Poprzednia edycja tych Targów była świetna.
autor : FB ROLNICTWO 4.0 / Jacek Skudlarski
Cały wpis:
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Od 1 grudnia 2022 r. można składać wnioski o dodatek elektryczny.

UWAGA !!! TSW 2023 ODBĘDĄ SIĘ W KIELCACH !