w

Międzynarodowa Konferencja Borówkowa 1 i 2 marca 2022 roku

Potraktujcie udział w Konferencji, jako inwestycję w przyszłość Waszego biznesu!

Dzisiejsze realia, dobitnie pokazują jak wiele zmian przed plantatorami borówki.  Dyktuje je globalny rynek, nowe obszary produkcji owoców, zmiany w dostępie do pracowników, wzrost kosztów produkcji, inflacja …

Przez 9 minionych edycji Konferencja Borówkowa wskazywała trendy w produkcji, edukowała i inspirowała. Czy nie powinno być tak nadal?

Pojawiają się też pytania. Czy grozi nam nadprodukcja borówki? Czy powinien się rozwinąć sektor owoców przetwórczych?  Czy z odmianami, które dominują na polskich plantacjach będzie możliwa produkcja owoców o wysokich parametrach jakościowych?  Na wiele z tych pytań odpowiemy podczas X Międzynarodowej Konferencji Borówkowej. 30 prelekcji, zróżnicowana tematyka, międzynarodowe grono prelegentów.

Program – https://konferencjaborowkowa.pl/agenda-program/

Zapraszam do uczestnictwa. Podczas konferencji stacjonarnej zapewnimy komfortowe warunki do uczestnictwa, z zachowaniem wszelkich procedur związanych z przestrzeganiem obostrzeń covidowych. Dla plantatorów będzie to wyjątkowa okazja do spotkania się, wymiany poglądów, opinii, rozmów z wystawcami. Chcemy celebrować X edycje Konferencji podczas uroczystej Kolacji 1 marca.

Rejestracja – https://konferencjaborowkowa.pl/rejestracja/

Zapraszamy też do uczestnictwa online. Logując się na platformę można będzie wysłuchać wykładów, odwiedzić strefę EXPO, zadawać pytania w trakcie prelekcji. Dostęp do wykładów będzie przez 14 dni po Konferencji, można wiec wrócić do wybranych wykładów by je wysłuchać raz jeszcze.

Międzynarodowa Konferencja Borówkowa , 1-2 marca 2022 – TAM TRZEBA BYĆ!

informacja prasowa

UDOSTĘPNIJ

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jabłka przemysłowe: ceny raz w dół, a raz w górę …

Sadownicy chą pomóc obywatelom Ukrainy !