w

Rolnik został przejechany przez ciągnik

Właściciele gospodarstw rolnych coraz większą wagę przykładają do bezpieczeństwa podczas pracy. Tragiczne zdarzenia nadal jednak się pojawiają w wyniku, których osoby doznają różnych obrażeń ciała, a nawet tracą życie. W Brudzewicach doszło do poważnego wypadku podczas mycia ciągnika rolniczego

Wiosna, to czas wzmożonych prac w gospodarstwach rolnych, a co za tym idzie wzrasta ryzyko wypadków. Niestety na terenie powiatu opoczyńskiego doszło do poważnego w skutkach wypadku podczas obsługi ciągnika rolniczego. 

17 kwietnia 2023 roku, Policja w Opocznie otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna został przejechany przez ciągnik rolniczy. Do wypadku doszło w Brudzewicach w gminie Poświętne. Na miejscu pracowały wszystkie służby. Policjanci, wstępnie ustalili, że 72-letni mężczyzna, na swoim podwórku czyścił ciągnik rolniczy. Maszyna niestety była uruchomiona. W pewnym momencie pojazd, który był zaparkowany na niewielkim wzniesieniu stoczył się i przejechał po obsługującym go mężczyźnie.

72-latek z poważnymi obrażeniami ciała, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do jednego z łódzkich szpitali.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Opocznie.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Aktualne zalecenia sadownicze

Ukraina zastąpi Polskę na rynku rolno-spożywczym?