w , ,

Massey Ferguson 3FR zdeklasował ciągniki na TSW 2023 ! [VIDEO]

Podczas tegorocznych Targów Sadownictwa i Warzywnictwa mieliśmy okazję zobaczyć NOWOŚĆ na stoisku Massey Ferguson Polska, czyli ciągnik MF 3FR z NOWEJ serii Speciality.

Model MF 3FR prezentowany na Targach TSW 2023 wyróżniał się płaską podłogą oraz joystikiem elektrohydraulicznym. Model ten jest dostępny od 85 KM do 120 KM. Dzięki zwiększeniu prześwitu i podniesieniu fotela, który umieszczono w niskim, trzycentymetrowym wytłoczeniu w podłodze, poziom komfortu kabiny został znacznie zwiększony. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji nową, nowoczesną deskę rozdzielczą.

Optymalne poziomy sterowania i komfortu zapewniają łatwe w obsłudze sterowana zaworami elektrohydraulicznymi przekładnia Speedshift, sprzęgło elektrohydrauliczne i przełącznik PowerShuttle. To ostatnie urządzenie ma dodatkowo funkcję Comfort Control, która służy do ustawiania czułości przełącznika, czyli jak szybko lub jak wolno ma on reagować.

Modele MF z serii Speciality są dostępne w wersji Essential i Efficient. Wszystkie ciągniki spełniają rygorystyczne wymagania normy Stage V oraz są wyposażone w sprawdzony układ selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) i katalizator oksydacyjny (DOC). 

Jak prezentował się najnowszy ciągnik Massey Ferguson MF 3FR na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa 2023 zobaczycie Państwo niżej w filmie:

Modele w podstawowej wersji „Essential” są wyposażone w przekładnię mechaniczną, układ hydrauliczny z dwiema pompami o wydatku 93 l/min oraz w mechaniczną regulację tylnego układu zawieszenia. Można do nich dodać dostępne elementy wyposażenia dodatkowego, takie jak elektroniczna regulacja tylnego układu zawieszenia (ELC) czy przełącznik PowerShuttle i przekładnia Speedshift.

W modelach „Essential” można wybrać dwa lub trzy mechaniczne zawory suwakowe, a opcjonalnie można je wyposażyć w pięć takich zaworów oraz dwa przełączniki na dźwigniach.

Modele w wersji „Efficient” są wyposażone w układ hydrauliczny z trzema pompami i o wydatku 120 l/min, elektroniczną regulację układu zawieszenia (ELC), przełącznik PowerShuttle i przekładnię Speedshift, a także wielofunkcyjny drążek sterowniczy i cztery zawory elektrohydrauliczne.

Ciągniki w wersji „Efficient” mają cztery elektrohydrauliczne zawory suwakowe. Dostępny opcjonalnie zawór rozdzielczy umożliwia obsługę nawet sześciu zaworów suwakowych, do wyboru których służą przełączniki na wielofunkcyjnym drążku sterującym.

Więcej informacji na stronie www.masseyferguson.com

Czytaj również:

Najnowszy i najwęższy ciągnik Massey Ferguson MF 3 VI .105 – VIDEO PREMIERA NOWEGO MODELU

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Zwrot akcyzy za paliwo rolnicze – samorządy lokalne przyjmują wnioski do 28 lutego

Szerszy zakres czynności świadczonych przez pomocnika rolnika – obywatela Ukrainy