w , ,

Kompaktowy ciągnik LOVOL M404

Odwiedziliśmy głównego importera ciągników Lovol w Polsce (Łęczeszyce), aby przyjrzeć się małym, kompaktowym i często poszukiwanym ciągnikom. Naszą uwagę przyciągnął ciągnik LOVOL model M404 o mocy 40KM, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji parametrami technicznymi, korzystną ceną i wysoką jakością wykonania. Ciągnik może zostać wyposażony m.in. w przedni TUZ co zwiększa jego zakres przydatności.

Ciągnik M404 posiada silnik Dosan o pojemności 1,8 litra, wyposażony w turbinę. Ciągnik ma prostą mechaniczną skrzynię biegów z resorem mechanicznym o 4 biegach do przodu i dwóch zakresach prędkości, czyli biegi polowe i biegi szosowe. Daje nam to w sumie 8 kombinacji w przód i 8 kombinacji w tył. Ciągnik posiada podnośnik o udźwigu 1000 kg. Napęd na przód załączany jest w tym ciągniku mechanicznie. Blokada tylnego mostu załączana jest również mechanicznie. Układ hydrauliczny o wydajności 35 litrów na minutę. Dwie pary wyjść hydraulicznych, z tyłu wałek WOM załączany jest już elektrohydrauliczny. Jeżeli chodzi o wymiary ciągnika: długość 360 cm / szerokość 150 cm / wysokość 240 cm / prześwit 31 cm.

Zapraszamy do obejrzenia filmu niżej załączonego, gdzie zobaczą Państwo w pełnej odsłonie ciągnik Lovol model M404, omówiony przez Bartosza Pszczólkowskiego:

Masz jakieś pytania? Nie wiesz, jakie ciągniki lub maszyny dopasować do swoich potrzeb? Firma ELROL chętnie pomoże. Wystarczy, że się z nimi skontaktujesz.

Klaudia tel. 881 203 878

Damian tel. 881 203 222

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napływający z Mołdawii towar wpływa na ceny krajowych śliwek

Wszyscy na siłę chcą na tym rynku zaistnieć odmianami, które jeszcze się nie nadają do zbioru – Piotr Korczak